Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ludgarda Buzek

PRZEPOCZWARZENIE - PRACA

Polecane posty

Gość Ludgarda Buzek

Hilfe. Niedługo się zacznie moje życie zawodowe. Praca w biurze . Nie muszę chodzić jakos szczególnie odstrzelona , ale jakis stopień elegancji musi być. Trudno mi z tym , bo do tej pory ubierałam się w stylu "miejskim" z lekką domieszką punka :classic_cool: i nie mam pojęcia , jak podobierać rzeczy , czego w ogóle szukać , żeby to jakos wyglądało. Wiem , że na pewno nie mam ochoty na bycie lasencją na błysk , w długimi pazurami , w szpilach i tak dalej , ale hehe jednek trochę elegancji muszę wpuscić :) Dawajcie linki , jak macie - jak powinna wyglądać kobieta pracujaca :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. Ja cale swoje dotychczasowe zycie spedzilam jako handlowiec, pracujac w biurze (tzn jakies 8 lat :) ). To zalezy jaka firma, jak duza, prestoziwa, czy mala ? Z drugiej storny dla mnie nie ma znaczenia czy duza czy mala, wazne jest jak sie wyglada bo przychodza rozni ludzie, rozni klienci, a to jakis dyrektor, prezes itd. Zawsze ubieralam sie w spodnie materialowe, lub spodniczke do kolan (nigdy krotkiej). Do tego bluzka koszulowa, lub bluzeczka i marynarka, lub kostium. To chyba taki standard. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość naprawde ciebie
trzeba leczyc facet :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×