Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość finkel

Podobaja sie Wam te spodnie?

Polecane posty

Moga byc;) Mnie sie snily spodnie ze skory weza tylko nie ja je mialam , a moja kolezanka:D Nie wiem skad takie sny sie w mojej glowie biora;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość finkel
Hehe :D Sprawdzalam w senniku ale nie ma nic o spodniach z weza :P Spodnie : Spotka cię rozczarowanie i kłopoty pieniężne Wkładanie spodni - należy otoczyć swoje życie intymne wieksza dyskrecją Spodnie odwrócone na lewą stronę - ktoś lub coś Cię zafascynuje Dziura w spodniach - poniesiesz wielkie straty pieniężne Wąż : Drukuj definicje Wyślij tą definicje znajomemu Żywy - zwalą się na ciebie przeciwności różnego rodzaju Gumowy - twoje skłonności do lekkomyślnego traktowania życia napytają ci biedy :O ;) A pytam o spodnie bo mam identyczne, kupilam w stanach za 100 $ i ani razu ich na tylku nie mialam :O ;) i mysle sobie zeby ja na allegro sprzedac ale nie wiem czy pojda..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upupupupupupupupupu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moim zdaniem sa okropne
:o WYglądają jak piżama...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez tak uwazam
Finkel thx za interpretacje snu🌻troche w tym prawdy mysle jest szczegolnie to klopoty finansowe:D A z tym drukowaniem definicji, to nie wiem o co chodzi;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość finkel
Setunia bo kopiowalam z Sennika i nie skasowalam tego wklejajac tu :D A spodnie nie sa ze skory tylko 98 % cotton, 2% spandex:D :) w rzeczywistosci wygladaja ladniej, sa slicznie wyszywane i maja fajne cekinki; to sa raczej eleganckie spodnie na wieczor ;) Anyways, dzieki za opinie :) porobie sama zdjecia i postaram sie sprzedac na allegro :) sa super, ale na mnie za duze, szkoda :( Wiadomo ze od tylka zalezy jak wygladaja na tylku :D ale chcialam pokazac fason ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×