Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość za godzinę TEŚCIOWA

Przepis na murzynka, szybko!!!

Polecane posty

Gość za godzinę TEŚCIOWA

Za godzinę mam teściową na obiedzie. Wszystko jest OK ale zapomniałam o cieście a tu nie ma szans kupić. Ona lubi murzynka z polewą czekoladową. Help! I piszcie do ilu stopni włożyć ciasto, mam z tym zawsze problem. Przepis na prostokątną blaszkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skopiowałem od DARYA: MURZYNEK,KTÓRY SIE ZAWSZE UDAJE!!! Składniki: 1 kostka margaryny 1 1/2 szklanki cukru 3/4 szklanki wody 3 łyżki kakao cukier waniliowy 4 cale jajka 2 szklanki mąki 1 łyżka proszku do pieczenia,rodzynki,wiórki kokosowe Margarynę, cukier, wodę, kakao, cukier waniliowy włożyć do garnka i mieszając gotować do czasu kiedy cukier i tłuszcz dobrze się rozpuszcza. Gdy składniki dobrze się połączą, odlać 1/2 szklanki płynu, i odstawić. Lekko przestudzić resztę i do chłodnego płynu dodać mąkę, proszek,rodzynki i kolejno po jednym jajku, stale mieszając. Wylać do formy i piec w średnio nagrzanym piekarniku około 35-40 minut. Cieple (ponakłuwane wukałaczką) ciasto polać odstawionym sosem i posypać wiórkami..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość za godzinę TEŚCIOWA
dzieki jarekk! (cmok)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość p.p.
dzieki głupku ha ha ah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość janpaszka
wielkie dzięki ;):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zoska2781
Normalnie super przepis jedyne ciasto które mi wychodzi ..Proszę o więcej takich przepisów pozdrawiam.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×