Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ona24***

help szukam mokasynek dior

Polecane posty

Gość Kleks-a
Te mokasynki podane w linku to jakas marna podroba D&G z Diorem nie majaca nic wspolnego. Podobne Diora widzialam w Turcji, z tak twardej "a la skory",ze noga bolala juz w trakcie przymierzania - przejsc sie w tym 3 krokow nie dalo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale mnie takie cos denerwuje.Czy ja ja się pytam podróba oryginał?wygodne niwygodne?Jak wiesz gdzie są gdzie mozna je nabyc to pisz a nie wypowiadaj sie na temat który mnie kompletnie nie interseuje.Swoją drogą to chyba każdy wie ze to podróba no oryginały kosztujace od 1000zł to mnie nie stać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kleks-a
Przeciez napisalam gdzie - W TURCJI (czytaj !!!) kosztowaly 10$. Jak Cie nie stac na oryginal to kup sobie oryginalne Rylko lub innej firmy ( skoro i tak nie rozrozniasz Dolce od Diora ) skoro to zadna roznica dla Ciebie, wiec po cholere Ci metka i LOGO??????? Nie ma nic bardziej tandetnego niz PODROBA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahaha.Kupa śmiechu.Dolce gabbana są ciemne a ja szukam jasnych i one były z dior!Ryłko opdapa nie inteserują mnie.Podkreślam jasno dla troche \"ciemnych\".Szukam tych butów jakie są na linku.Mi to nie przeszkadza że to podróby to moja sprawa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kleks-a
Diora szukasz z logiem D&G ? Nie rozmieszaj mnie..............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kleks-a
P.S. a tak w ogole to ten styl to PRADA SPORT tzw. car shoes :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kleks-a
"Szukam tych butów jakie są na linku.Mi to nie przeszkadza że to podróby to moja sprawa!" No coz skoro Twoj styl, jest taki sam jak Twoje slownictwo... ;-) Kazdy w koncu posiada jakis styl lub jego brak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cornellie
Kleks-a brawo! :) A do autorki- poszukaj na stadionie albo na jakims bazarze, moze od ruskich kupisz :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no bo juz inne
"modnisie":o od siedmiu boleści wykupiły:o Nie dość, że podróba, to tandetą wieje na kilometr:o Tylko sie zastanawiam, gdzie niektórzy maja oczy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hjhajdfhjkasdh
starszne te buty :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×