Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ciekawska24

ile czasu zapomina sie bylego??jak to mozna przyspieszyc

Polecane posty

Gość Mlemle...
Zalezy odosoby, nie wiem czy da sie przyspieszyc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HaRmOnie
da sie przyspieszyc jezeli znajdziesz kogos innego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawska24
tu gdzir mieszkam nie znajde

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ronja
oj cakiem zapomniec to sie w ogole nie da... i nie warto jesli milo wspominasz spedzone razem chwile:) ale przestanie Ci zalezec jak poznasz kogos nowego i zrozumiesz ze na jednym sie swiat nie konczy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie radziłabym Ci zapominać w ramionach innego. Najpierw sama naucz sie życ bez niego, zacznij wyciagac dobre wnioski z tego co było dla siebie a dopiero potem rozgladaj się za kims nowym. W przeciwnym razie swoim zachowaniem możesz zranic niewinną osobe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesli byla to prawdziwa milosc to ciezko bedzie zapomniec na zawsze,mimo ze pozna sie kogos nowego....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HaRmOnie
To niestety musisz zrobic tak jak napisane powyzej mnie ... z czasem zapomnisz o uczuciu, ale nie jego. A jezeli to bylo cos prawdziwego to moze nawet nie zapomnisz ... ja tak mam od 10 lat. glowy go nie moge wybic. Trzymam kciuki za ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kunaa
Mi moja byla mowila, zekocha, ale nie chce ze mna byc, ze tym razem woli posluchac rozumu niz serca... nie chce sie znowu zawiesc i cierpiec :-/ A ja nie moge udowodnic, ze naprawde zrobie wszytsko zebysmy byli szczesliwi ;-/ Juz nawet chciala zrywac ze swoim obecnym, ale twierdzi, ze jednak go kocha i chce juz zawsze z nim byc ;-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja kaja
to prawda- jeżeli się naprawdę kochało nigdy sie nie zapomni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ronja
bo i po co zapominac! ot tak sie zwiazek nie rozpada - mowie o milosci i powaznym zwiazku! a ze wina lezy zawsze posrodku to mozna sie czegos na wlasnych bledach nauczyc i wykorzystac w nastepnym zwiazku! czasu nie da sie cofnac, ale powtarzac te same bledy to juz glupota...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawska24
ale ja chce Jego i tylko Jego od roku jestesmy osobno ale zadne z nas nikogo nie poznalo on przedmiotowo traktuje laski jest oschly arogancki niczym sie nie przejmuje nie zalezy mu ja poznaje coraz to nowych facetow ale jedna impreza to wszystko a w glebi duvha ciagne do nego do mojej jedynej milosci...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a jeśli
Miłości, prawdziwej, szczerej i otwartej...........nie zapomina się nigdy. Prawdziwa miłość jest TYLKO JEDNA. Jeśli więc Twój były był Twoją mi9łością ( a był, inaczej nie pisałabys o nim) nie zapomnisz Go NIGDY.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Geezmo
e tam nie zapomni. Moja eks też podobno była we mnie szaleńczo zakochana, aż w końcu się rozstaliśmy, to po miesiącu była już z innym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×