Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mrmrrm

gdzie jest granica

Polecane posty

Gość na Twoim miejscu
przytulałbym się na kolejnej imprezie do wszystkich dziewczyn, także do jej mamy, babci i wszystkich cioć. ta twoja dziewczyna robi za szmatę, a wzór jej zachowania wzięty żywcem z burdelu mówi o niej kim jest. porządna dziewczyna, mająca kochanego chłopaka nie będzie próbowała nawet przytulać się do innych kolegow. masz szmatę. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mrmrrm
nie mów tak, przesadziłeś/przesadziłaś z tą wypowiedzią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wedługmnie
No bez przesady. Nie ładuj się tak negatywnie. To fakt, że szacunku do siebie, to ona za wiele nie ma, no ale szmata, to chyba przesada. Sam widzisz z wypowiedzi, że nie jesteś ani nienormalny, ani staroświecki. Normalnie ludzie oczekują od partnera, by pewne rzeczy były tylko dla nich. To oczywiste. Tak jak napisałeś, zawsze są jakieś granice, których nie powinno się przekraczać. Dobrze, że Twoja dziewczyna przyjęła, zrozumiała i zdecydowała, że nie będzie Cię więcej ranic, bo naprawdę nie warto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a niech tam, ja też się wtrącę............ gdyby mój chłopak tak się zachowywał to by mnie szlag trafił........... porozmawiaj ze swoją dziewczyną i powiedz jej, że rozumiesz jej przyjacielskie uczucia, ale skoro może ich tak ostentacyjnie nie okazywać (bo sam wspomniałeś, że sama może sie opanować aby Ciebie nie ranić) to niech się powstrzyma przed takimi gestami........... poza tym powinna liczyć się z Twoimi uczuciami, a jednak zachowuje się szczeniacko. Jeśli okaże się dojrzała emocjonalnie to uszanuje Twoją prośbę i już tak nie będzie robić, a jeśli nadal będzie wskakiwać na kolana swoim kolegom, to niech sobie wskakuje, ale juz bez Twojego udziału, daj sobie spokój, bo wiecznie bedziesz nieszczęśliwy i zazdrość Cię zgubi.......... Powodzenia, trzymaj się, pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mrmrrm
no i z tym przyjacielem chyba też se pogadam jak jeszcze coś takiego zobaczę. gość w sumie jest ok i go lubię, a coś takiego zdarza się w sumie rzadko, ale to jest tak jakby ich "wspólny wybór" że się tak zachowują, dodam że Jego żona jest przy tym i jej to jakoś nie przeszkadza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mrmrrm
są jeszcze jakieś komentarze? pytam, bo im więcej komentarzy tym bardziej mi się umysł rozjaśni, może napisze ktoś kto też tak się zachowuje i nie widzi w tym kłopotu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość up7
moze wieczorem ktos cos jeszcze dopisze, chce pojac ten mechanizm ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×