Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość weselna pierdoła

Sukienka ładna, a tania poszukiwana...

Polecane posty

Gość weselna pierdoła

Witam! Niedługo idę na wesele i bardzo bym chciała nie wyglądać tak, jak zwykle (czyli jak ostatnia pierdoła). Nie ukrywam, że mój budżet jest skromny... Szukam, chodzę, ale nigdzie w Warszawie nie mogę znaleźć taniej, ładnej sukienki.. Czy któraś z Was zna może jakiś fajny sklep, w miarę taniej, a eleganckiej marki? Myślalam o Orsayu, ale tam nic w tym sezonie nie zauwazylam..tzn. była czarna sukienka, ale chyba nie wypada mi iść w tym kolorze na huczne weselisko.. Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość możesz iść w czarnej
ale musisz rozświelić ją kolorowymi dodatkami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weselna pierdola
Za ile? Niestety max. to 150 zl... Kolorowe dodatki? a co by pasowalo? jakim kolorem to okrasic, zeby nie bylo zbyt obciachowo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weselna pierdola
hmm..roznie..od 38 do 40. Zalezy od firmy. Chetnie obejrze zdjecia, moj mail: ewenement83@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyno
allegro sie kladnia :) za ta kase kupisz dwie super sukienki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziekuje Pani Magdalenie
za przyslanie zdjec sukienki-jest naprawde sliczna!!! Gdyby nie to, ze raczej nie dojdzie do mnie przed sobota, juz bym ja kupila..a tu wczoraj wlasnie byl panienski w akademiku.. Dziewczyny, jesli ktoras chce ladna kreacje, to poproscie o zdjecia! P.S. Przepraszam, ze odpowiadam tutaj, ale wp mi nawala. Dziekuje za rady i poswiecony mi czas...jesli jutro nie uratuje mnie Centrum Mody w Nadarzynie, to chyba sie pochlastam..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość posuzkaj na allegro
ale ogranisz kryteria wyboru do twojego maista i lub miejsc gdzie mzoesz ewentualnie podjechac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rtgresgfd
Polecam allegro! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eklera81

×