Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
wstrzyczasowymaczka

zespół na wesele woj. lubelskie - szukam

Polecane posty

Gość tygrysek88
z czystym sumieniem polecam zespół Gallileoritmo, pełny profesjonalizm i super zabawa , widać że mają świetny kontakt z publicznością.

Gość usiek28
Dzięki zespołowi "Mayday" nasze wesele było najwspanialszym wydarzeniem w życiu. Niech najlepszą rekomendacją będą słowa jednego z gości wypowiedziane tydzień po imprezie: "Jeszcze teraz bolą mnie nogi" :)

Gość Renata Stadnik
Wspanialy zespol na wesele Tomasz Ipnar niesamowity wodzirej rozkreci każdą impreze pieknie graja i spiewaja zabawa na najwyższym poziomie

Gość Renata Stadnik
Wspanialy zespol na wesele Mayday .Tomasz Ipnar niesamowity wodzirej rozkreci każdą impreze pieknie graja i spiewaja zabawa na najwyższym poziomie

Gość gość
Zespół Efez to bogaty repertuar i znakomite prowadzenie imprezy dzięki czemu każdy będzie bawił się znakomicie.

Gość gość
To prawda! Widziałam Inko rok temu na weselu i przyznaję, że są REWELACYJNI! Co za głos, co za muzyka! Super zespół!

Gość Aleksandra Popiołek

Ja na swoim weselu miałam zespól Efez, było super nie żałuję tego wyboru. Goście bawili się znakomicie i jeszcze do teraz wspominają😂

Gość Basia

Tak u nas też był zespół EFEZ, spróbuj zarezerwować termin, dobra zabawa gwarantowana:>

Gość Darek

świetny jest zespół Inko. Od kilku lat trzymają ten sam wysoki poziom. Super.

Gość Kornel R

Jak zespół na wesele to bez dwóch zdań EFEZ. Bardzo mili ludzie, doskonały kontakt z publicznością. Reagują na to jak przebiega wesele i dzięki temu nie jest sztywno szablonowo czy nudno. Zadzwon umów termin a na pewno nie pożałujesz😊

Gość Iwona

Zgadzam się z Kornelem w 100%. Efez to najlepsza grupa z województwa lubelskiego. Wszystko ustalą i wykonają.

Gość asia

ja z kolei moge wsamych superlatywach wypowiedzieć sie o Fiescie z lublina, batdzo fajnie  grają w zasadzie chyba najlepiej z wszystkich  zespołów jakie słyszałem.

Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

Zaloguj się, aby obserwować