Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość poradźcie mi coś.....

czy to normalne,że....

Polecane posty

Gość poradźcie mi coś.....

facet będąc w związku puszcza sygnałki i dzwoni do dziewczyn w których się kiedyś podkochiwał? twierdząc,że to "dobrzy ludzie" i tak tylko przyjacielsko????nie wiem co myślec....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gertas
nie...to normalne nie jest tak do końca widocznie cos kombinuje. Całą sprawa smierdzi nietoperzem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To nie jest normalne:-O Sorry.......ale daj sobie z nim spokoj....nic dobrego z tego nie bedzie:-O Tego kwiata jest pol swiata:-) Trzymam kciuki;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poradźcie mi coś.....
wcześniej się o to wkurzałąm,ale teraz już nie przeglądam jego telefonu dla spokoju........ ale on się z nimi nie spotyka,mieszkają w iinych miastach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gertas
chodzi o to ze istnieje mozliwosc ze ciagnie go do niej czy nich jesli tak to nie jest ci calkowicie oddany=nie liczy sie z toba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znam te numery
tyle ze ja bylam po tej drugiej stronie. tzn bylam ta byla do ktorej on puszczal sygnaly. wkurzalo mnie to niesamowicie bo mialam juz innego chlopaka. nawet nie wiedzialam ze on tez z kims jest bo wypisywal mi takie smsy ze chce do mnie wrocic, ze mnie kocha itp. jak go kiedys zobaczylam na ulicy jak sie obejmowal z inna dziewczyna to mi kopara opadla. kurcze, nie wiem co takim gnojkom sie wydaje. ale moja rada daj sobie spokoj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poradźcie mi coś.....
ale on jest bardzo "za mną"! tylko to mnie rzeczywiście nieraz wkurza,że po co te sygn.,po co je zaczepia?a nikt z was tak nie miał?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poradźcie mi coś.....
tyle,że on z nimi nie był...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poradźcie mi coś.....
ale się podkochiwał-to wiem napewno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poradźcie mi coś.....
kiedyś z nim o tym gadałam....twierdził,ze to nic takiego....ale czy facet rzeczywiście pamięta o kobietach na które nie leci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poradźcie mi coś.....
nikt się już nie wypowie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jajakata
nie, facet nie pamięta kobiet, które ma już gdzies...albo Cię chce wkurzyć albo to jakiś psychol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poradźcie mi coś.....
nie chce mnie wkurzyć,bo ja to wiem jak przeglądam jego tel.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koles cos kombinuje na pewno ... albo sobie zostawia \"furtke\" - wiesz nei chce tracic jakby co dobrych stosunkow albo jest jakis bardzo niedowartosciowany i potzrebuje czegos takiego - zeby lechtalo jego ego to na pewno nie jest normane facet ktory ma dziewczyne; ktora chce miec i jest tego pewnien nie robi takich cyrkow jak w szkole podstawowej ... bardziej zrozumialabym jedna osobe - jakas super kumpele; z ktora oczywiscie by cie zapoznal bo to dobra i tylko kumpela ale nie w ten sposob. a ze oczy ci mydli ze to nic takiego to wiadomo - przeciez sie nie przyzna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znam te numery
a swoja droga nie kumam takich par co sobie nawzajem telefony sprawdzaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poradźcie mi coś.....
wiem,że to wstrętne sprawdzać tel.-to dowód też braku zaufania.ale cholera,jak ja mam mu ufać?hmmm? co ciekawe,on też mi sprawdza,bo ze 2 razy przyłapałam....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lo matko jakbym tak przylapala to by poraniony chyba wyszedl ;) nie robi sie tak! to do niczego nigdy dobrego nie doprowadzi. zwiazek bez zaufania nie ma sensu!! heh naprawde jakbym sie dowiedziala ze mi ktos komore sprawdza to bym szalu chyba dostala:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poradźcie mi coś.....
kurcze,no ale co ja mam się wkurzac jak sama nie lepsza jestem....ale pal sześć te telefony.jak pisałam-już nie sprawdzam bo sie nie chce denerwować.jest tylko jedno imię które się regulrnie pojawiało,a o której to nigdy nie opowiadał.no ale-zapytać głupio.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poradźcie mi coś.....
a wy,chłopaki nie utrzymujecie już z innymi laskami,co wam sie podobają kontaktów jak jesteście w związku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znam te numery
wydra ---> mam tak samo, moj telefon moja swietosc i ja jego telefonu tez nie tykam. autorke staram sie troche zrozumiec bo jak juz o tym wie to pewnie ja korci, ale i tak ja bym tego nie robila. a facet ewidentnie cos kreci. tak ajk tu ktos wspominal co innego gdyby to byla jakas jego kolezanka ktora ty znasz, ale ta sytuacja jest dziwna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poradźcie mi coś.....
ja się nie daje.ja jestem dominująca w zawiazku.ale on się czasem boi prawde powiedzieć bo się boi mojej złości:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poradźcie mi coś.....
a do tego ,że on sprawdzał-hmmm,udawałam,że nie zauważyłam-poznałam po tym,że nie zdążył zgasnąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poradźcie mi coś.....
wiecie,jakie to przykre myślec,że może jest ze mną,bo tamte go nie chciały.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to wez znim pogadaj ... tak szczerze; ze uwazasz, ze to jest w porzadku; ze ty bys sie zle czula tak robiac i dziwisz sie jemu ze tak robi. zapytaj co by sie stalo jakby przestal. jakbyscie zamiast tego poszli od czasu do czasu z tymi kolezankami na piwo .. zeby kontaktu nie tracic. powiedz ze jest ci przykro. moze szczera rozmowa tutaj cos pomoze. ile on ma lat w ogole? jak dlugo jestescie razem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poradźcie mi coś.....
jesteśmy razem 1,5 roku,on23 ja 22,one mieszkają w innych miastach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tam czesto sie kontaktuje
z moimi ex, choc jestem bardzo szcesliwa w malzenstwie.To moi najlepsi przyjaciele,bez zadnych podtwkstow. Nie wyobrazam sobie, zeby mi tego zabroniono. No, moze przed slube to troche co innego, fascynacja 1 osoba moze powinna byc wieksza..nie wiem, Mnie by to nie przeszkadzalo, jesli facet dawalby dowody,ze ja jestem najwazniejsza dla niego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to cholernie dlugo te sygnaly sie ciagna! ale fajnie chociaz, ze sa z innych miast:) pogadaj z nim; szczerze; zapytaj jakby sie czul jakbys ty tak do jakichs kolesi sygnalila; albo jakby tobie ktos caly czas dzwonki puszczal. po 1,5 roku mozna juz sobie spokojnie pozwolic na rozmowe szczera do bolu. wytlumacz; ze takie zachowanie jest nie fer; ze takim zachowaniem spycha cie na sciezke myslenia; ze gdyby go tamata chciala to by nie byl z toba delikatnie wszystko i spokojnie; bez oskarzen i bez krzykow - tak zeby po prostu zobaczyl ze to smieszne; ze tak sie powazny czlowiek nie zachowuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poradźcie mi coś.....
ja tam często sie kontaktuje-dzieki,podniosłas mnie na duchu...tak się zastanawiam,czy nie przesadzam,bo w końcu on twierdzi,że mnie kocha,i na codzień niemam specjalnie powodów by mu nie wierzyć:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiecie co
ja nie wierzę w rozmowy i takie tam bla bla bla. Nie po to facet kręci, by zapytany wprost odpowiedzieć szczerze i uczciwie. Nie jestem zwolenniczką grzebania w prywatnych rzeczach, ale jeśli coś jest nie tak, to uważam że strona która coś podejrzewa powinna sprawdzić, jeśli ma taką potrzebę. Nikt nie ma prawa oszukiwać innych, a na zaufanie trzeba zasługiwac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×