Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mmmmmmm

Badania wstępne

Polecane posty

Gość mmmmmmm

Czy firma może prosić o zrobienie badań wstępnych przed podpisaniem umowy o pracę??????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MAGDA KADRÓWKA
NIE MOZE A MUSI, WYNIKA TO Z USTAWY. fIRMA POKRYWA KOSZTY TYCH BADAŃ, INACZEJ MÓWIĄĆ ZWRACA PRACOWNIKOWI.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmmmmmm
No tak! Tylko do tej pory podpisywałam umowę i dopiero robiłam badania! A co jeśli stwierdzą, że nie jestem zdolna do pracy! Ja jestem na okresie wypowiedzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmmmmmm
Rezygnuję z jednej pracy i przechodzę do innej firmy! Mam oświadczenie, że od określonego dnia zatrudnią mnie u siebie! To co , jak będzie problem to zostanę na lodzie! PS. chora raczej nie jestem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmmmmmm
jak to jest????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hej mmm
a to taki wielki problem że masz pójśc zrobić badania? Takie są przepisy - przed zaztrudnieniem musisz zrobić badania czy jestes zdolna do pracy. Dopiero potem możesz podpisac umowe a koszt badań pracodawca Ci zwróci. Nie rozumiem dlaczego robisz z tego taki wielki problem jakby to miało Cie kosztować co najmniej 500zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmmmmmm
Nie to nie problem! Zastanawiam się jednak co z człowiekiem, który zmienia pracę i przypadkiem przy badaniach okazuje się, że jest niezdolny do pracy???? Co wtedy zrobić??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w starej
pracy tez sa badania okresowe i moze Ci wyjsc ze nie jestes zdolna do pracy:)))))) nie ma róznicy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co to za firma
???? faktycznie chyba najczesciej badania robi sie w 1szych dniach pracy... to mala czy duza firma?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmmmmmm
To ok. 100-u osobowa firma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najpierw badania określające zdolność do podjęcia pracy, a potem praca. W praktyce wygląda to tak, że na ogół w pierwsze dni do lekarza się idzie. Ja dostałem skierowanie 1 dnia, jak przyszedłem. Umowę podpisałem bodajże 4 dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z drugiej strony
co za roznica kiedy zrobisz badania? jesli wyjdzie w nich, ze nie jestes zdolna do pracy z jakiegos powodu to tez chyba jest powod do tego, zeby zerwac podpisana juz umowe, szczegolnie jesli bedzie na okres probny, wiec tak czy inaczej TEORETYCZNIE mozesz nie dostac czy stracic ta prace

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×