Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gosia

pelargonie a zima

Polecane posty

Gość aga2551
Witam.Fajnie ze znalazłam to forum i Wasze porady kobietki :) Sama w tym roku chciałabym po raz pierwszy w życiu przechować swoje ŚLICZNOTKI z tym ze nie mam pojęcia gdzie je przechować...Niestety nie mam piwnicy i pomyślałam że wystawie je w "laubie" na parapecie,tam nie ma kaloryferów ale wpada dużo słońca...Czy ktoś może mi podpowiedzieć czy takie miejsce się nadaje??Z góry serdecznie dziękuje za pomoc życzę miłego weekendu :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pelargomanka
Nigdy nie przechowywałam zimą pelargonii pnących. W tym roku spróbuję wg Waszych rad. Jest 8 listopada 2011, a one ciągle piękne i z pąkami. Rozumiem, że czas je przenieść i poprzycinać. Dam znać, na wiosnę co mam w skrzynkach :) Pozdrowienia serdeczne dla Wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Efka-65
Dzisiaj zrobiłam eksperyment z moimi pelusiami.Latem był y tak piękne,że postanowiłam je przechować wg.najczęściej stosowanej metody.Tzn.Obcięłam na wys.ok.10 cm ,obrałam z resztek liści i wstawiłam do piwnicy.Zapomnę,że są ,do lutego.Polecam tą stronkę: http://forumogrodnicze.info/viewtopic.php?f=19&t=27589

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×