Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość stokrotka taka mała

jak wzmocnić poczucie własnej wartości ??

Polecane posty

Gość stokrotka taka mała

otóż mimo iż jestem ładna i dobrze wykształcona mam niskie poczucie własnej wartości ;((...jest to przyczyna kłopotów w moim związku- jestem chorobliwie zazdrosna, podejrzewam ukochanego o wszystko a on cierpliwie to znosi :((....ale taki stan jest nie do zniesienia ...napiszcie czy wy też tak macie i jak sobie z tym radizcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam identycznie
...nie radze sobie wcale

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stokrotka taka mała
moze to i prawda że chociaz tak toszeczke o sobie mysle dobrze..jestem zazdrosna o każdą kobietę , na kórą on popatrzy,....pracujemy w tej samej firmie i ciągle mam wizje że on z kimś sie spotyka...(bo zreszta jest kobieciarzem ;(()...zapewnia mnie ciągle o swojej milości, ale na nic to bo ja znowu mam podejrzenia(pomimo iz w komórce nic nie znalazłam - żadnych innych telefonów, le on kasuje wszystkie swoje sms-y, to niby dlaczego???/ boże juz tak chorobliwie mnie to wzielo ;( chodzi o to że nikt nie chce byc oszukiwany- i jezeli mnie zdradza to ja bede ostatnia która sie dowiem bo w firmie nikt nie chce kablowac kto z kim a zwłaszcza na kolegów sie nie kabluje :((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×