Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość a jak to smakuje

seks po 40 stce

Polecane posty

Gość anio_łek
ja nie wierzę w sex po czterdziestce. sama mam 24 lata. patrzę na mojego ojca, ma 47 lat i moją mam 42 i powiem jedno, ona przez niego płacze bo on już nic jej nie może dać w sexie. skończył się. a mam jest super. życzę jej żeby sobie znalazła młodszego faceta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz co? aż siedziwię, że to Ty, jakbyś nie wiedział że przyjemność zewnętrzna może być jedynie chwilowa:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Staram się łączyć wszelkie przyjemności, bo wtedy życie jest pełne, bogate, wesołe. A kozystam, bo jak twierdzą te małolaty już powinienem być do niczego, więc niewiem kiedy stracę te możliwości ;-) ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uważam ze nie ma w zyciu nic mniej przyjemnego niż gonienie za przyjemnościami :P jesli chodzi o temat, nie znam z autopsji więc nie wiem:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie tu go znalazłam a tu razem czasem pisywaliśmy ale to już ptrzeszłość:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a może w tym tkwi tajemnica: Nieformalne zebranie oficerów w Carskiej Rosji. Alkohol leje się strumieniami. Wojskowi zaczynają się przechwalać, z kim to lubią uprawiać seks. - Ja lubię z blondynkami - mówi jeden. - Ja preferuję brunetki - chwali się drugi. - Wstyd przyznać, ale ja lubię się kochać z nieletnimi - wyznaje trzeci. - A ja to tylko z takimi cycatymi lubię - przyznaje się czwarty. - A ja panowie oficerowie, uwielbiam się kochać ze staruszkami... - zabiera głos porucznik Rżewski. - Fuj!!! Poruczniku! Jak tak można? - oburzają się współtowarzysze. - One myślą, że to ostatni raz - wyjaśnia porucznik. - I takie cuda wyprawiają... *stosować odpowiednio;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i tak sie właśnie konczy gonienie za przyjemnościami, złudzenie szcześcia a potem żal:) naja nie smuć się🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anio_łek
cuda po 40 to jest właśnie to. w nie nikt nie uwierzy. na szczęście mam jeszcze dużo czasu do tego żeby być zgrzybiała staruchą po 40, jak większość tu obecnych. żegnam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przyjemności :-) :-) Niedługo znikam, znowu będę sprawdzał, czy ta przyjemność jeszcze jest mi dana :-) Upiekłam pyszne ciasteczko, świece, dobre wino i Cudowna kobieta :-) :-) Noc będzie milutka :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wiedziałam ze tak będzie! :( takie wiersze i mężczyzna!! od razu powinnam się skapować :D naiwnosc ludzka nie zna granic:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jakoś tak mnie czasem nachodzi tęsknota :( za dużo wolnego czasu dziś chyba miałam całe 1,5 godziny po południu :) to polazłam do fryzjera ale mi to nie porawiło humoru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xyzed
A mnie staje, robię to codziennie tylko z kochanką bo moja żona też po 40 jest do niczego.I do tego teraz dopiero szaleję na całego ,a jak to smakuje.Więc faceci po 40 nie są wcale na odstrzał i mało tego moja partnerka twierdzi,że jej wcześniejszy partner młodzieniec to mi nawet butów nie może czyścić. I co mądralińska co by wszystkich facetów po 40 odstrzeliła? Jeszcze coś "mądrego" napiszesz? Ja wszystkich pań po 40 nie odstrzeliłbym,bo niektóre to dopiero potrafią chłopa rozpalić,a wiem coś o tym bo z taką też szalałem w wyrku.Pozdrawiam wszystkie ogniste 40tki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Naja przeczytaj wierszyk, może rozjaśni Twe lico? widzę nagi łuk mojego ciała. mokre, spragnione usta moje, otwierają się w niemym krzyku rozkoszy. widzę, jak moje dłonie wbijają się w Twoje plecy. i widzę Twoje spragnione, drżące dłonie, szukające mojego ciała. widzę, jak patrzysz na doskonałą jego giętkość i zachwycasz się jego miękkością. kochasz się z każdym moim zmysłem.......... przyjdź ...... do reszte wbijasz się we mnie coraz głębiej..i głębiej mój niemy krzyk załamuje się. krzyczę i unoszę się w gorę uskrzydlona twoim oddechem, splątana w doskonałości naszych rozkoszy opadam zemdlona obok Ciebie......... mgła i zieleń moich niebieskich oczu gaśnie, pozostawiając znajomy blask cienie przykrywają naszą nagość, łuk mojego ciała zmienia się w miękkość, a niemy krzyk w ciepłe westchnienie... *k snu...do tego ciepła...... Twój glos ubrał mnie nagą Twoje słowo objęło mnie delikatnie szum wiatru rozwiał moje włosy mój szept zamienił się w krzyk... rozbudzona w swoich pragnieniach rozkwitam myślami o Tobie i tak mi słodkUjąłem w dłonie Białą, śliczną różę Upojony jej wonią Syciłem widokiem oczy Pieściłem płatków skronie Czując piętno błogiej niemocy Nie mam już róży A wiatr zdmuchnął ostatni po niej pyłek Szczęście podziela los kwiatów Jest piękne i trwa bezlitośnie krótkoo......... Dostałem go od Samotnej w sieci, chyba niebędzie miała nic przeciwko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
naja musisz zmienić sposob myslenia, nie rozumiem dlaczego się smucisz z powodu zakonczonego seksu, kto jak kto ale Ty powinnaś wiedzieć ze tak będzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xyzed
czepiam się to prawda ale dlatego,że niezgadzam się z tym co Miałczydełko napisało.Może zauważyłeś ,że ja nie wpakowałem wszystkich 40tek do jednego worka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×