Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość a jak to smakuje

seks po 40 stce

Polecane posty

sęk w tym Malutka, że to z mojej strony nie był tylko sex i wszystko wskazywało, ze będzie jak w bajce \"...i żyli długo i szczęśliwie...\"a tu nagle, nie wiadomo dlaczego zostawił mnie i to nie dla baby a tego jestem pewna, ani słowa wyjaśnienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
naja kobiety często uprawiają seks by usłyszeć piękne słowa, mężczyźni mówią piękne słowa i tak to się kręci, fajna sprawa ale obie strony powinny sobie zdawac prawę że to iluzja, związek oparty na seksie to nie związek bo seks to zabawa, czar pryska złotko a nie ma większej pułapki niż iluzja, załap kurcze dla swojego dobra:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xyzed
Kobitki a ja was i tak uwielbiam!!!! Jakże bez was byłoby nudno! A z testosteronem u mnie ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może niepowinienem tego pisać, ale tu zgadzam się z Malutką. Faceci przynajmniej ci z odrobiną oleju w głowie, mówią kobietom, to co one chcą usłyszeć ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cholerka, daj spokój wtedy mówil szczerze, ale wszystko plynie, w zyciu nie ma nic pewnego, może wtedy jeszcze nie wiedzial ze pozna inną etc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no NAuczycielu to prawda, lepiej, że zrobił to teraz a nie za 5 lat Malutka ten związek nie od sexu się zaczął, najpierw były tygodnie przegadane przez komp i telefon, spotkania, po ponad roku przeprowadził się do wawy, znalałam mu pracę, potem zamieszkaliśmy razem i już ale widać tak musiało być, spełnił widać jakąś określoną rolę w moim życiu, bardzo mi pomógł, ....i odzszedł...ale wiesz, było mi tak dobrze, nawet milcząc przy nim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xyzed
Kurcze tutaj jest dużo ciekawiej i normalniej niż na f23.Chyba tutaj na dłużej zagoszczę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem ;-) Ale są też tacy którzy kozystają z tego w nadmairze niezważając na uczucia kobiety. Daltego potem można tu spotkać takie smutne wypowiedzi, a ja nielubię jak kobieta jest smutna ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To dobrze, ze starasz się z tego otrząsnąć :-) Nawet się nieobejzysz, a znowu poznasz kogoś interesującego. I może właśnie to będzie ten jedyny ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o rany rany nie sluchasz, to był taniec godowy tkaa niby jedność dusz ( nie było jej jak widać, była tego iluzja, był dobry seks i z tego sięciesz) była obietnica seksu wiec gadał, zobacz gdybyby był z Tobą szczęśliwy nie odszedł by , proste, a przyjemność się własnie tak konczy trzeba to zaakceptować i już

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xyzed
naja28 nie będę się wymądrzał i dawał "dobrych" rad ale mam nadzieję,że trafisz jeszcze na swojego faceta,który nie odejdzie.Życzę ci tego.Sam też pare razy dostałem kopa i bardzo to przeżywałem ale na szczęście czas zaleczył rany i nawet swego czasu spotkałem się z jedną co mi dała kopa i opowiedziała mi swoją historię z tym dla którego mnie zostawiła i nawet jej współczułem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
naja sorki za szerość ale tak oceniam z perpektywy waszą historię, pamiętam jak pisaliscie, wpadanie w biologię jest super ale to się kończy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Naja ciężko jest snuć wnioski przy tak małej ilości danych, ale przyszła mi do głowy myś, że jemu chodziło tylko o zaczepienie się w wa-wie, a Ciebie po prostu perfidnie wykożystał do osiągnięcia celu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wiem, wiem Malutka ale czasem mnie nachodzi znalazłam sobie młode lekarstewko, więc cieszę siętym co mam wzięłam się za siebie, więc \"ja im jeszcze pokażę\" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xyzed
Chyba o mnie myślisz Miałczydełko ale ja tylko nie zgodziłem się z twoją opinią na temat facetów po 40.Chyba mi wolno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xyzed
Mogę się zrobić na czarno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przeczytalam te zastrzezenia....no coz ja szanuje zdanie innych ...ale czasem jak czytam na swoj temat posty ktore mnie obrazaja to sie zastanawiam dlaczego ktos nie szanuje mojego zdania...albo zarzucaja mi ze ja mam majaki erotyczne bom pasztet ....hmmm swoja fotke umiescilam owego czasu i nie uslyszalam potem juz nic takiego ...ludziom trzeba wszystko udowodnic i pokazac jak na dloni...niewierni....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×