Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość MonikaPrzedszkolanka

Jak zalozyc bawialnie dla dzieci?

Polecane posty

Gość MonikaPrzedszkolanka

Wraz z mezem myslimy o tym, zeby zalozyc wlasna bawialnie dla dzieci w centrum handlowym. Ma ktoras z Was moze jakies doswiadczenia w tej dziedzinie? Ja przez kilka lat bylam przedszkolanka i postanowilam powalczyc o swoje. Co musze zrobic? Gdzie szukac pomocy? Pomozcie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MonikaPrzedszkolanka
bardzo dziekuje za link! a moze jest tu ktos, kto zajmuje sie taka dzialalnoscia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z UE mozesz dostac na poczatek ok. 20.000PLN na rozwoj dzialalnosci... poszukaj kto w Twoim wojewodztwie zajmuje sie dystrybucja funduszy. Na stronie WBK jest troche informacji na ten temat: http://dlafirmy.bzwbk.pl/11026 Poza tym pozostaje google.pl Jest tego sporo... Powodzenia :) I brawo za chec wziecia spraw we wlasne rece...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pogrzeb tez na stronach money.pl bankier.pl gazeta.pl ... naprawde mozna dostac te kase :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MonikaPrzedszkolanka
dziekuje:) tez o tym wlasnie myslalam, no nic, mam teraz sporo czasu, to sie pokrece tu i tam i zobacze co da sie wywalczyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewelinka333
tez o tym mysle, daj znac jak bedziesz cos wiecej wiedziala. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agulek.9999
Przepraszam, ale moze ktos sie orientuje ile kosztuje wyposazenie bawialni dla dzieci i jakie firmy sie w tym specjalizuja... Bylabym bardzo wdzieczna za odpowiedz na moje pytanie, gdyz szukam informacji na ten temat i nigdzie nie moge znalesc:( Wiec jesli ktos by wiedzial to prosze odpiszcie mi na e-maila i moze podajcie jakos konkretna nazwe firmy ktora sie tym zajmuje .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deli25
właśnie też chce otworzyć bawialnię (w moim miescie jeszcze nie ma czeggos takiego) proszę o rady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deli25
podnoszę. Zastanawiam sie jakiej wielkości miałoby być pomieszczenie, jestem w trakcie szukania lokum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiulaku
witam, ja tak właściwie to myslalam o czyms troszke innym a mianowicie o klubie dla dzieciaczków, do którego rodzice mogli by przyprowadzić dzieci i iść załatwić swoje sprawy. Taka przechowalnia dzieci na godziny . Czy ktoś moze mi podpowiedzieć od czego zacząć i gdzie uderzyć żeby "ugryść ten temat"??? pozdrawiam kasiulaku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ap150980
Witam!!! właśnie kończy mi się urlop wychowawczy i nie zamierzam wracać do pracy, gdzie szef mi się wytrząsa nad głową. Chciałam spróbować otworzyć bawialnię, pomysł na wszystko już mam, żrodki też jakoś się znajdą, tylko mam pytanie gdzie szukać wyposażenia do takiej bawialnii?? i jak dużo to może kosztowac? jeśli ktoś jest w tym temacie zorientowany to bardzo proszę o odpowiedź na adres olek296@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marcel_25
ja sie kiedys orientowałem taka firma za wyposazenie bierze za 40mkwadratowych 50 tys

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikol79
ja rowniez jestem w trakcie załatwiania formalnosci aby otworzyc bawialnie dla dzieci. mam juz lokal ok 150 m ale ja mam troche inne załozenia jesli chodzi o bawialnie. chce zrobic cos w formie przedszkola... tylko ze: dzieci przychodza z rodzicami i uczestnicza z nimi w tych zajeciach, chodzi mi głownie o to zeby dzieci mogły sie oswoic z mysla pojscia do przedszkola..... mnostwo zabawek, malowanie farbami, kredkami , wyswietlanie bajek, moze z czasem uda sie zapraszac jakies teatrzyki lalkowe, czytanie bajek(przezemnie ale)mozna rowniez zaprosic kogos slawnego, to przyciaga ludzi. najwazniejsze jest wyposazenie, ja zrobilam sobie przyblizony koszt wyposazenia bawialni(nie beda ta baseny z pileczkami...nuda) regaly, zabawki itp i mam nadzieje zamknac sie w 25 tys a w tym jakies 4000 tys na poslizg. pomysłów jest duzo, a wszystko zalezy od zaangazowania. jesli ktos ma jeszcze jakies ciekawe pomysly to prosze pisac adelusia @wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ptic82
Witam, ja tez chce ruszyc z bawialnia ale mysle poloaczyc to jakos z klubem malucha lub \'przechowalnia\' dla dzieci. mam juz lokal teraz tylko czekam do czerwca na rozpoczecie kursu na dotacje. widzialam zapytania odnosnie firm projektujacych bawialnie, podaje dwie: laminex.pl oraz kolorado.com z tego co sie orientowalam to kolorado jest tansze. ciekawa jestem czy ktos z Was juz ruszyl? dajcie znac jak idzie. mam pytanie odnosnie wymogow, czy musieliscie zalatwiac cos z sanepidem i straza pozarna, czy \'nas\' to nie dotyczy, napiszcie jak to jest dokladnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natlinka
Proszę podpowiedcie mi od czego mam zacząść przy zakładaniu bawialni dla dzieci?Posiadam lokal i chciała bym zrobić coś dla dziećiaków z mojej okolicy /ale nie mam w tym doświadczenia.Proszę podpowiedzcie mi od czego mam zacząść?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewrana
witam !! może już ktoś z was prężnie działa!! bardzo mi się podoba ten pomysł z bawialnią i też chciałabym ją założyć czy może ktoś coś podpowiedzieć od czego zacząć coz przepisami p.poż.czy opłaca się wynająć lokal??? z góry dziękuje ewrana@gazeta.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milenasz
witam, myśle o założeniu bawialni dla dzieci. W mojej miejscowości nie ma jeszcze czegoś takiego.Bardzo bym prosiła o rady osób życzliwych, które już się troche orientują w tym temacie. Zależy mi na "tanich" sposobach rozkręcenia tego biznesu. Osoby chętne do współpracy:) odsyłam na maila: zosia1712@buziaczek.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam ja również myślę o założeniu bawialnia dla dzieci. tylko czy ti opłacalny biznes w małej miejscowości gdzie nie ma niczego dla dzieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jak założyć bawialnie
To w zasadzie bardzo proste. Trzeba pójść do najbliższego lombardu i zapytać - ile oni dadzą za bawialnie? Jeśli ich oferta Ciebie zadowoli, to możesz założyć im bawialnie. Jeśli nie zadowoli, to idź do innego lombardu. I tak do skutku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jak założyć bawialnie
Przepraszam, zapomniałam dodać. Zastanów się, może załóż coś innego? Bo lombardy bardziej przyjmują telefony, kamery czy inny sprzęt elektryczny i elektroniczny. Nie wiem czy dużo dostaniesz za bawialnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zumba123
Moim zdaniem to dobry pomysł, bo skoro w miejscowości nie ma takich miejsc, to na pewno będzie zainteresowanie. Poza tym, wiem z doświadczenia, że do sal zabaw przyjeżdzają rodzice z dziećmi i z okolicznych miejscowości, także do dzieła. Zajrzyj na stronę http://sayland.pl/ są świetni w budowie takich miejsc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewciako1
Hej. Odświeżam temat. Czy ktoś z was wie od czego zacząć aby założyć przechowalnie dla dzieci ? Gdzie trzeba to zgłosić i jakie procedury??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość konsulting
wszyscy poprzednicy piszą bzdury a trzeba zacząć od żródła: by otworzyć taką działalność trzeba takiemu gościowi jak ja zapłacić 700zł netto, ja mówie jak jest napisane w rozporządzeniach, jakie warunki sanitarne trzeba spełniać by otrzymać zezwolenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, jest kilka firm, które budują takie konstrukcje, ale z doświadczenia (mam swoją salę zabaw) wiem, że najbardziej liczy się jakość i bezpieczeństwo konstrukcji. Lepiej zapłacić raz więcej niż później co chwilę coś poprawiać. Moja salę zabaw wykonał producent Tisar Play i jestem bardzo zadowolona. Pamiętaj też przy wyborze firmy o tym, że do sali zabaw przychodzą nie tylko dzieci, ale ich rodzice również, i to właściwie im musi się tam podobać, bo maluchowi jest mniej lub bardziej wszystko jedno jak tam wygląda ważne, że można się wyszaleć, a rodzic zwraca uwagę na aranżacje wnętrza, estetykę..i dobrą kawę;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Majeranek357
Jaki jest mniej więcej koszt realizacji takiej sali zabaw czy 150m2 wystarczy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolina

Witam. Proszę podpowiedzcie co po kolei trzeba załatwiać przy rozkręceniu właśnie figloraju. Planuje coś takiego otworzyć. Z góry dziękuję za pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×