Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dzieckooo

PNEUMOKOKI b. WAŻNE!!!!!!!!!!!!

Polecane posty

w Poznaniu polecam Pana Eugeniusza Błaszczyka - to on odkryl ze moje dziecko faszerowane antybiotykami na oskrzela ma po prostu alergie i nalezy podawac wziewne leki. Po dwoch dniach mala przestala mi mruczec jak kot i kaszlec. A wczesniej 3 antybiotyki!!!!!nie pomogly (inny pediatra byl taki dzielny) Facet jest naprawde niesamowity - starszy facet - byly ordynator na Krysiewicza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzieckoo
a gdzie przyjmuje ten pan?? Moze cos wiecej napisac??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzieckoo
a wiesz moze ile wizyta, albo mozesz podac mi nr tel?? Przekaze siostrze, bo chyba nie ma najlepszego pediatry...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izar4
ALe mieszacie. Nowa szczepionka dla dzieci młodszych Prevenar-szczepi się kilkukrotnie. Każda dawka kosztuje najtaniej 270 zł-zależy od apteki i miasta. Jest bezpieczniejsza i nowsza ale ma mniej szczepów niż starsza szczepionka Pneumo 23- dla starszych dzieci. Pneumo 23 -wystarczy zaszczepić raz. Gdy szczepimy prevenarem dziecko może mieć katarek lekki a gdy pneumo 23 musi być zupełnie zdrowe. Mój synek ma pneumokoki w nosie-dużo czytałam na ten temat, choć jeszcze nie wiem wszystkiego, ale moja lekarka też mówi, żeby jak najszybciej zaszczepić, aby uodparniać na pozostałe szczepy pneumokoka. Można trafić na swój i wyleczyć, ale niekoniecznie, bo wiadomo, że jest ich bardzo dużo i nie wszystkie są w szczepionkach. Podobno antybiotyki nie są zbyt wskazane, bo osłabiają jeszcze organizm, ale tu nie mam jeszcze zdania. Powodzenia w walce z pneumo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magoo
z tego co mowi moj pediatra to jest tak, ze gdy szczepimy dziecko do 1 roku zycia to musza byc 4 dawki po okolo 300 zl, gdy skonczy rok to 1 dawka na cale zycie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izar4
gdy dziecko ma między 1 a chyba 5 lat- musi mieć 3 dawki. Dopiero gdy ma chyba 5 lat, to 1 dawkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izar4
wszystko dokładnie jest opisane na stronie o pneumokokach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szaza
mój syn ma już 2 raz zapalenie uszków teraz miał przekłuwane jest na antybiotykach lekarz rodzinny zalecił aby zaszczepić małego bo to pneumokoki mogą powodować tak szybki nawrót zapalenia w przeciągu miesiąca, ale nie da gwarancji bo ta szczepionka uodparnia na dwie bakterie i nie może mnie zapewnić, że inna bakteria nie zaatakuje więc jeśli nie ma pewności to po co są te szczepionki dziecko po roku ma dwie dawki po 300 zł wydam i co zachoruje......?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×