Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
przeniesienie

Dziwne spojrzenie

Polecane posty

[17.08] 17:14 normalna waga Dzis chodziłam po miescie i oglądałam jakies ciuszki i nagle poczułam na plecach czyjsc wzrok odwracam głowę i widzę ze obserwuje mnie dziewczyna bardzo chuda wydaje mi sie że była anorektyczka patrzyła na mnie z taka pogardą i wyższością że aż głupio mi się zrobiło dobam że nie jestem gruba wyglądam całkiem dobrze . To jej dziwne spojrzenie zepsuło mi cały dzień niewiem jakaś paranoja żeby zabijac kogoś wzrokiem bo wygląda normalnie ? [17.08] 17:14 hannaaa co sie przejmujesz [17.08] 17:24 ja kiedyś szłam na wesele w niebieskiej sukience, a pogoda była przeochydna. Czułam się dziwnie tak ubrana w taką pogode ale musiałam tak iść. Stały trzy panny na chodniku i zaczęły się gapić, a jedna z nich szczególnie bezobciachowo się we mnie wgapiała. Nie wiem o co jej chodziło, ale akurat byłam po jakiejś kłótni i byłam tak wściekła że szłam i zaczęłam się tak bezczelnie w nią wpatrywać jakbym chciała dać jej wpier..l aż wreszcie chadra się spłoszyła i spuściła wzrok. [17.08] 17:24 alusia12 nie przejmuj sie anorektyczki zazwyczaj mają juz chora głowę na tym punkcie, mam znajoma ktora na anoreksje choruje na początku potrafiła pod nieobecnosc rodziców głodzić młodsze rodzeństwo bo uważała że dzieciaczki sa za grube straszne to było [17.08] 17:38 czekac i czekac moja kumpela miala anoreksje, pokazywala mi na ulicy takie chude laski i pytala czy jest taka gruba jak one. one maja juz zryta banie od tego, nie przejmuj sie. [17.08] 19:37 Anoreksja to straszna choroba [06.10] 12:44 yjana trzeb była podejsc do niej i zapytac i co zazdroscisz/?szkielecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×