Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Fitnesska

Typowa forumowa para

Polecane posty

Od tego jest forum więc nie musisz mi tutaj mówić, bo dobrze wiem, że jest to tylko wymiana zdań i nikomu tutaj nic nie narzucam:). Po prostu czasami jak czytam, że ktoś pisze- człowiek umięśniony to debil to ręce opadają... i do tego, ze np. ma małego członka- od razu smiać mi się chce- bo ta osoba, co tak pisze wychodzi na bardziej tępą i widać, że ma kompleksy jakieś z kosmosu;/. A powiedz mi czy palenie i picie i branie narkotyków jest zdrowe?? Każdy to akceptuje, bo jest to w \"powszechnym\" użytku, a koks jednak nie ( żeby nie było nie biorę;)). Każdy w życiu ma swoje zabawki i nie należy dyskryminowac tego, kto czym się bawi nie? Inny ma amfetaminę, inny wódę, a inny koks- który przy zdrowym żywieniu i dobrej suplementacji odżywkowej jest mniej szkodliwy od innych używek. Poczytać trochę o anatomii i genetyce człowieka, bo widzę, że niektórzy mają tak niską wiedzę na ten temat, że aż dziw, że odróżniacie jeszcze penisa od pochwy:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moje zdanie wynika z obserwacji kolegów, którzy byli fajnymi, porządnymi facetami dopóki nie zaczęli koksić:( nie znam facta, który biorąc sterydy pozostał normalny - stąd moje poglądy. A jeśli chodzi o używki wszystkie są niezdrowe - bez wyjątku:) tylko że nikt nie jest idealny;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe widze miauczydełko jesteś kobietą jak mniemam??:)- aha i chcę coś jeszcze dodać- jak widzicie faceta o dobrej rzeźbie ciała ( nie przypakowanego) to też się zastanówcie, czy nie bierze koksów na rzeźbę, które są i tak bardziej szkodliwe od tych, które się bierze na masę... Także duży chlop nie znaczy bardziej jebnięty od tych chudszych i z rzeźbą, którą tak wychwalacie ponad wszystko;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bezzębna bo widzisz to jest tak.. chlopaki nie są normalni, bo przekraczają dawki dopuszczalne dla organizmu, co naprawdę zaczyna ryć psychikę... chca być duzi to biora coraz więcej i koło się zatacza- trzeba przy wszystkim zachować zdrowy rozsądek i umiar, a nie koksować jak idiota... nadmiar testosteronu zabija komórki mózgowe stąd takie rycie psychiki. Chodzi mi tylko o to- nie szufladkujcie ludzi, ktorzy na sucho z suplementacją odżywkową dorobili się dużej masy. Ja waże 85 kg, a zaczynalem ćwiczyć jak miałem 60 kg- inni wizualnie mówia że wygladam na 95 nawet- no ale do rzeczy i co od razu powiecie- pewnie koksy wcina i jest debilem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a czemu Ciebie tak boli co ktoś może powiedzieć? Wystarczy że facet otworzy buzie i można poznać czy koksi czy nie, więc nie rozumiem co się tak oburzasz;) I bronisz tych koksiarzy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmm boli mnie jedno, bo ten sport siłowy zawsze będzie w naszej Polsce uważany za coś złego, gdzie się koksuje etc.. a nawet w głupim łucznictwie się koksuje ( dla polepszenia celności)... a bronie ich bo znam dużo wykształconych i z normalnymi kobietami dużych facetów, którzy ciężko pracowali na to, co soba reprezentują. Krytykuje tylko ten co ma niską styczność ze sportem:) i nic z sobą nie robi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe bezzębna tutaj nie chodzi o to, czy mam ich przedstawiać Tobie:P- po prostu zobacz na to z innej strony czasami... zauważyłem, że jest podobnie z Kościołem katolickim- jak w wiadomościach powiedzą, że ksiądz jest pedofilem, to od razu każdy ksiądz ma nim być- żenada... tak samo tutaj przypakowanego debila ktoś spotkał na swojej drodze to ciach jedną miarą wszystkich duzych utnijmy, że są debilami... Jebany naró- czasami się zastanawiam o co walczyli nasi dziadkowie.. teraz pewnie się w grobie przewracają jaki ten kraj jest..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przecież ja nigdzie nie napisałam że wszyscy duzi są bebe:) nie wkładaj mi w usta słow których nie powiedziałam:) Napisałam że koksiarze są beznadziejni i opieram swoje poglądy nie na jednym przykładzie ale na bardzo wielu:) to jst niby stereotyp, ale jak ktoś właśnie napisał sprawdza się w 80%:) i ma racje wg mnie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A Ty wyżej o dziwnym nicku prowadziłeś ankietę?? Widać od razu, że na nick nie mialeś pomysłu, to i w innych dziedzinach życia masz mniej wiedzy skoro tak twierdzisz..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wkładam Ci żadnych rzeczy w usta, ale nawet nie wiesz ilu ludzi koksuje, którzy nawet nie są przypakowani- i to są dla mnie więksi idioci od tych, którzy koksują z głową i umiarem... Macie niską wiedzę na ten temat.. sory, ale tak wnioskuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wolę naturalne metody poprawiania kondycji..........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
coheed i dobrze chodzi o to żeby poprawiać kondycję, ale każdego gówno powinno obchodzić czym się w życiu bawi i nie negować go za to;/ bo tak robią tylko ludzie zakompleksieni i zadufani w sobie, że do czegoś takiego nie doszli... i znam takich którzy mając mały staż na siłowni od razu zaczynają koksować- a przypominam nie są duzi... to jest wtedy idiotyzm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ok ja powiedziałem co miałem do powiedzenia- bo jakoś musiałem z siebie to wydusić, jak czytam takie głupoty...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Każdy lubi to co lubi, a chcę Ci powiedzieć że kulturystyka jest wlaśnie sportem siłowo- wytrzymałościowym ;), także masa tutaj nie ma nic do rzeczy pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
coheed nie kręcę- bez obrazy, ale widzę, że nie rozróżniasz tępego podnoszenia ciężarów od prawdziwych treningów:), dlatego Ci zawodnicy z duuuużą masą mają o wiele większą nawet wytrzymałość od kolesia, który tylko biega... dlatego masa nie ma nic do rzeczy i jak ktoś łączy to ze sportem walki to dopiero wychodzi mix.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
coheeed też się znam na fizjologii, tylko powiem tyle- ująłeś to zbyt ogólnikowo;). Przykładem tego niech będzie Flex Wheeler;) wtajemniczeni wiedzą o kogo chodzi... A to co Ty porównujesz to można zrobić dopiero wtedy, gdy porównasz maratończyka do kulturysty i wtedy możemy powiedzieć o różnicach w ich wytrzymałości;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no cóż, chyba nie bez powodu wszyscy maratończycy i biegacze długodystansowi sa tacty szczupli... sam sobie odpowiedziałeś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co do pływania to tak samo jak do dobrego wyczucia ruchów trzeba mieć technikę i się tego nauczyć, a co do biegania- wiesz.. ja jestem z forum i Ty też więc nie ma co się porównywać czy byłbyś lepszy na dystans ode mnie bo tego i tak nie sprawidzimy, więc Twoja wypowiedź w tym względzie jest śmieszna, że zakładasz z góry moją zadyszkę:)- chodź też biegam i to dużo... Aha odnośnie pływania- pływam średnio bo sam się nauczyłem i nie mam do tego warunków, żeby gdziekolwiek się szkolić w tej dziedzinie- bo z miłą chęcią bym chciał lepiej pływać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×