Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

przeniesienie

Wielki problem po szalonych wakacjach!!!!!!!

Polecane posty

Gość to niemożliwe
nie wierzę, w to co czytam, no nie mogę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to niemożliwe
W Egipcie. to mogą być piękne wakacje... jeśli biuro podrózy Cię nie wykręci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to niemożliwe
Skoro możesz zawsze pojechać, to co Cię zatrzymuje, jedź, sprawdź, czy tam dalej jest jak w bajce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeśli to nie jest
prowokacja, to jesteś najgłupszą laską jaką tu czytałem... wielka miłość poznana na 2 tygodniowych wakacjach hahahaha (w międzyczasie były jeszcze 3 numery z drugim) - nie, nie wierze Ci! NIKT W MIARĘ NORMALNY NIE WYPISYWAŁBY TAKICH GŁUPOT...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeśli to nie jest
hahahaha idiotka. co ty myślisz, że on cię kocha?? albo ty jego wogóle... hhehehe. po dwu tygodniach. miłość!!! brawo. ja nie mogę uwierzyć - aż tak głupich ludzi to chyba nie ma. marna prowokacja....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szkoda że
to prowokacja bo już zaczęłam się nieźle bawić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to niemożliwe
wiesz, mam pomysł - obu panów poinformuj, że jesteś w ciązy, zawsze to większa szansa, że któryś sobie Ciebie przypomni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to niemożliwe
albo lepiej, prześpij się szybko z jakimś kolesiem z okolicy, wmówisz mu,że to jego dziecko i przynajmniej nie bedziesz szukać ojca po świecie. Nadal nie mogę uwierzyć w bezdenną głupotę, to nie możliwe. Tylko w jakim celu autorka zalożyła topik?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edzia_23
tak tu czytam i nie moge uwierzyc.. dla mnie sa dwa wyjscia: 1. albo jestes puszczalska skoro sie przespalas z 2 facetami, albo 2. to prowokacja;/ a z tego co sie orientuje, bo bylamw egipcie to tam faceci nie musza mydlic oczu polkom blondynkom, bo niektore to tam zjezdzaja tylko w celu uprawiania sexu, bo araby to takie fajne facety;/ widzialam co nieco i albo sie czlowiek jedzie delektoac sloncem, wypoczac, pozwiedzac albo na zwykle kurestwo... wybacz za ton,ale czego facet nie zrobi zeby zbajerowac laske:d dalas sie wyruchacto teraz sie martw.. wiadc ze jeden h.. ci nie wystarczyl tylko mialas dwa.. co ty soba reprezenujesz???? myslisz ze cie ktos bedzie zalowal??? zal mi twojej glupoty... sama chcialas toteraz masz.. rety jak ja nie znosze takich pustych... gumki trzeba bylo uzywac albo cos:P:P:P:P:P kto mnie popiera:>??:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edzia_23
ps. do tego wyzej:D nie tylko blondynki mialy branie:D szatynki brunetki i kretynki same sie do lozek arabow pchaly:) bo oni tacy egzotyczni... ech och uch ach,,, to teraz sie ciesz. bedziesz miala troche egzotyki w domu:P pustactwo no koment:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to oczywiście prowokacja
ale i tak się śmieję. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie bylo mnie pare dni, bo duzo sie dzialo... zadzwonilam dodzwonilam sie niestety nie moglisby sie za bardzo dogadac, no ale powiedzialam, ze mamy dziecko...w zasadzie nie jestem pewna co powiedzial, ale mam wrazenie ze byl zaskoczony , ale co najwazniejsze - pamietal mnie... zamierzam zadzwonic ponownie z kolezanka ktora mowi po angielsku czyli ogolnie problem prawie rozwiazany nareszcie znow usmiecham sie do siebie i nie widze zycia w takich czarnych barwach dziekuje wam ze doradzaliscie mi tu mimo obrazliwych opini...to co dajemy swiatu - zostanie nam zwrocone dwukrotnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mega sceptyk
ta idiotka mysli ze rozwiazala swoj problem... ludzie dziewczyno, twoja glupota przeszla najsmielsze oczekiwania.... wake up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja napiszę
Ze to prowokacja. Mogłabyś chociaż wymyśleć coś ciekawszego,bo to wszystko strasznie naiwne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to niemożliwe
a ja jestem ciekawa, jak potoczy się dalsza opowieść:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to straszne
jak on mogl!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to niemożliwe
I co dalej? I co dalej????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×