Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

marcela82

Wrocław- jakie sklepy obuwnicze polecacie???

Polecane posty

Wybieram się za kilka dni do Wrocławia i chcę kupic sobie kozaki na zimę, tylko za bardzo nie wiem, gdzie są jakieś fajne sklepy (oprócz centrów handlowych).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Kiedys pracowalam jako kierownik w obuwiniczym Prima moda..buty z wyzszej pólki i szczerze mówiąc nie polecam duzo relamacji a towar nie za dodrej jakosci jak na nasze zimy i chodzenie.Chyba ze ktos ma 20 szt butkow i wychodzi w danych okazjonalnie.Buty sa wloskie przbice 100 albo 200 % fakt niekóre fasony ładne..ale szybko kopiowane.Chybe te Polskie jakościowo są o dużo lepsze....sama sie przekonałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniahio
polecam interschoe- duzy wybór różnych firm, sklep jes w Auchan w GD i na świdnickiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Angelles
Polecam sklep internetowy skleptanecznyrzeszow.pl Robią nie tylko obuwie taneczne i dla koneserów ale zwykłe. Można wybrać kolor, fason, wysokość obcasa i rodzaj zapięcia. W przypadku halluksów, małych lub wyjątkowo dużych stóp, dysproporcji w rozmiarze między jedną nogą a drugą wszystko na miarę. Zaprojektuj obuwie swoich marzeń bez dodatkowych kosztów!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×