Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lipa jest straszna

MOJE zycie stanelo w miejscu

Polecane posty

Gość lipa jest straszna

znienawidzilam swoje studia, wyjazd do akademika to dla mnie katorga, w domu jak jestem to tylko jem i siedze na necie, czasem pracuje na promocjach, nie mam faceta, a moj byly ktorego kocham ciagle mnie zwodzi, mowiac ze kocha, obecnie przebywa za granica. Nic mi sie nie chce, moglabym nie wychodzic z lozka, czuje sie fatalnie, kazdy dzien jest taki sam, poza tym nie mam kasy i ogolnie jest beznadziejnie:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie jest jeszcze tak zle
ja jestem 5 miesiecy po slubie mam 4 letniego syna jestem bez pracy i maz mnie zostawil dla babeczki ktora zna 2 miesiace i wyjechal za granice

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 5 miesiecy po slubie maz cie
zostawil dla panienki ktora zna od 2 miesiecy???:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a mój dzień jest każdy
inny.... non stop mnie coś zaskakuje, kiedyś się denerwowałam, teraz już się przyzwyczaiłam.... ale i tak życie w ciągłym stresie nie źle daje w kość...... marzę o odrobinie, pewności, stabilizacji.... żebym wiedziała, co mniej więcej czeka mnie nasępnego dnia.... eh i tak źle i tak nie dobrze....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lipa jest straszna
mi brak oparcia, stabilizacji, kogos kto umialby mnie pocieszyc, bylby moja podpora ciagle sie wszystkim przejmuje, przez co zdrowie mi szwankuje:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie jest jeszcze tak zle
musi byc rewelacyjna bo nasz zwiazek trwal 5 i pol roku i mamy prawie czteroletniego syna ale coz musze zyc dalej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×