Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ppppp

boje sie.kolejny ideal?

Polecane posty

Gość ppppp

moj chlopak zmienil studia.ostatnio skonczyl wczesniej ode mnie i powiedzial zebym przyszla do pubu bo siedzi ze znajomymi z roku.poszlam.byla tam jakas dziewczyna.szczuplutka bardzo...widzilalam ze sie strasznie lepi do mojego chlopaka,mimo iz wiedziala ze jestem jego dziewczyna.wiem ze pozniej do niego pisala itp...do tego strasznie mnie gnoila... nie wiem co myslec.boje sie ze go strace.mam straszne kompleksy na punkcie swojej wagi(58 kilo/168 cm) a ona taka szczupla...boje sie o to ze go uwiedzie,ze on bedzie chgcial znow poczuc ten smak zdobywania,ciekawosci i nowosci...co mam robic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baku
jesli odejdzie znaczy ze nie mial z Toba byc. jesli bardzo go kochasz pogadajcie ze martwi Cie takie jego zachowanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ppppp
mowilam mu,ale on uwaza ze nie ma sie o co martwic.tylko sami,same na pewno wiecie jak faceci lubia byc adorowani

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baku
a kobiety nie? ja uwielbiam kiedy inny facet prawi mi komplementy w obecnosci mojego. wydaje mi sie ze on wtedy bardziej docenia to ze jestem z nim a nie z innym i jednoczesnie jest dumny z tego. kiedy jakas kobieta pojawia sie w naszym towarzystwie i widze ze sie przymila to motywuje mnie to do jeszcze bardziej uwodzicielskiego zachowania :) poza tym wiemy ze sie kochamy i takie sytuacje sa raczej gra niz prawdziwym zagrozeniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ppppp
no tak ale obawa pozostaje...nie chce sie przez nia klocic ale jak pisze smsy typu 'to kiedy sobie wyskoczymy na jakas pizze' albo 'moge Cie pouczyc biologii ' to mi po prostu przykro...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baku
a co on na te smsy odpowiada? i skad wiesz ze on takie dostaje? on Ci pokazuje czy sama sobie czytasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ppppp
pokazal mi,nie czytam jego smsow bez pozwolenia.mowi ze nie ma w tym nic zlego jesli kolezanka z roku chce go poznac...nie widzi ze ona ewidentnie na niego leci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baku
a czy on na nia tez leci? czy ewidentnie nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×