Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość laoke

Normalne?

Polecane posty

Gość laoke

Normalne, zeby po byciu w zwiazku ze soba dopieor miesiac pisac w opisie do chlopaka takie cos: "Kocham Cie... ponad wszytsko na swiecie... ponad zycie... Kocham Cie "?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laoke
Oj... nie we mnie ;-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laoke
Tym bardziej, ze jeszcze przedwczoraj mowila, ze go nie kocha :-) Coraz mniej to wszystko przezywam i coraz bardziej zaczynam sie smiac, przeciez to cyrk jest ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laoke
Ma tyle samo ile ja - 18. A jej chlopak - 20, a tez gustuje w takich opisikach, w stylu "ja i ty bez siebie nie umiemy zyc", bla bla.... ekhmmm...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie przejmuj sie.
ona chce cie zdenerwować. a tak naprawde byc moze z nim nawet nie jest. takie zagrywki miała moja ex. dałem jej popalic, niech spada!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laoke
Niestety, jest z nim, to prawda... Miesiac i pare dni ;-P Takie cos powinno mnie bolec, zszokowalo mnie tlyko jak to zobaczylem, tak w jednej chwili zamrozilo, ale teraz jak na to patrze... Napisze nawet cos wiecej: W sobote rano pisala, ze mnie "kocha, ale boi sie samej sobie do tego przyznac", a jego nie kocha, bo "jestemsy ze soba dopieor miesiac". W niedziele rano zrozumiala, ze kocha jego "ale jeszcze tak niedojrzale". W czwartek juz osobiscie powiedziala, ze go nie kocha, a do mnei cos czuje, ale nie wie co... No i dzisiaj kolejny zonk w postaci tego opisu na gg. Ile razy zmienila zdanie przez tydzien? Ktos policzy? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łiiiiiiiiii
głupia gównaira :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laoke
Spotkaliscie sie juz z kims takim? W przeciagu tygodnia z milosci do mnie przeszlo na milosc do niego... Bo twierdzila, ze mnie kocha, ale nie chce sie do tego przyznac,a teraz otwarcie trabi na cale gg... Nie no... Szok :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie przejmuj sie.
zignoruj cipe!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość można...
kochać po czterech dniach znajomości. :) Wtedy usłyszałam "kocham cię, przecież wiesz o tym" (a nie jesteśmy gówniarzami). Dziś mieszkamy razem, w przyszłym roku ślub. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale to zupełnie co innego
ta dziewczyna nie kocha ani Ciebie, ani jego uparcie chce mieć chłopaka, ale nie może się zdecydowac, którego z Was wybrać oto cała filozofia a czy to jes normalne... osobiście znam parę takich przypadków... to się nazywa niedojrzałość emocjonalna ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laoke
Tez mi sie tak wydaje, ze ona nie kocha nikogo. Nawet jej to sam powiedzialem w tym tygdniu, a ona na to z zezloszczona mina ( usialo ja to zabolec, bo zrobila dziwny grymas na twarzy), ze kocha swoja przyjaciolke ;D Jesli sa ludzie normalni to moze i takie syzbkie wyznania sa normalne, ale ona? Oh i ah, ja najwikesza milosc, kochala mnie tak silnie, tak mocno, cala soba i bach! Wystarczylo tak nie wiele, zeby sie wypiac na ta swoja milosc i jeszcze dodatkow mieszac, w ciagu tygodnia zmieniajac zdanie pare razy. Daje sobie spokoj, probuje sobie przemowic do rozsadku tak jak ona to zrobila, bo myslac rozsadnie - ona nie jest nikogo warta :-/ Przegladalem w necie jej nowe zdjecia i to mnie boli... podoba mi sie jeszcze bardziej niz kiedys :-/// Jak na zlosc zerwala z tym swoim dziecinnym imagem i zaczyna wygladac jak kobieta... Dzisiaj nawet zagadala do mnie na gg, pytajac cos o moj opis (niezwiazanyz nia), ale zignorowalem i nie odpisalem nawet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laoke
Musialem zapomniec odpisac - mam 18 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×