Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Klulka

Młody absztyfikant -

Polecane posty

Gość Klulka

no to się doczekałam, żeby młodszy facet (wiele młodyszy - bo 8 lat) do mnie się przystawiał :D:D:D:D myślałam, że to mi się nigdy nie przytrafi ubaw po pachy ps mam 29 lat ;-) w końcu do niczego serio nie doszło, bo ze śmiechu bym nie wytrzymała! Jakie macie w tym względzie doświadczenia drogie panie??? Zapraszam do dyskusji!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie przejmuj sie.
mamy. ja byłem w takim zwiazku. załuje jak cholera że juz nie jestem. ona jest sama ale mnie nie chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lka
dlaczego ze smiechu bys nie wytrzymala? to chyba dobrze, ze mlody sie przystawia, moze mlodo wygladasz? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz? twoja arogancja i nadęcie swoim wiekiem smierdzi nietoperzem. 8 lat to nie tak dużo. Mogłabyś się smiac gdyby było to 15+ ale tak? to po prostu smierdzi nietoperzem twoje wysmiewanie sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klulka
liczę jednak że nie dojdę do stanu "zapłaty", ale fakt to było ciekawe pomizdrzyć się z kimś takim ;-) dziecięciem....innym pokoleniem (przesadzam trochę, wiem wiem) gdyby tylko mi się śmiać nie chciało...na drugi raz będę serio!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klulka
sledczy -ale ja się nie wyśmiewam! dziwie się bardziej....nie jest normą by 21-latek miał zapędy do 30 latki...tak myślę. Raczej 16stki mu w głowie...chyba....dlatego się zaskoczyłam sytuacją! I to opisuję, ale nie wyśmiwam się! Wybacz....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klulka
a co to znaczy "śmierdzi nietoperzem"??? :-D pierwszy raz "słyszę"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Twoim rowiesnikom tj
30 latkom 16 w glowie i 21 22 23 24 25 latki :). A tacy mlodzi gustuja w starszych paniach, bo wiadomo - mozna sie podszkolic, by w w ieku pozniejszym dac tym 16 i w.w. rozkosz :) Norma, nie masz co sobie schlebiac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klulka
matko..ja ani nadęta nie jestem ani sobie nie schlebiam... chciałam po prostu podyskutować, wymienić się takimi doświadczeniami, może faceci smłodzi wypowiedzą się co ich skłania do takich akcji....tak to już jest że raczej rzadkością są relacje kobiet z młodszymi facetami....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klulka
a tak w ogóle to wydaje mi się, że doświadczenie potrzebne jest właśnie względem kobiet 30-letnich, niż 16,18-letnich (bo one przecież też dopiero się uczą).... a takie 30stki to juz mają swoje wymagania raczej....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klulka
właśnie nie - wiedział ile mam lat. Byliśmy w miesznaym towarzystwie i wiedział dokładnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klulka
Echhh, chyba sie wyglupilam. Jestem brzydka jak krokodyl, nikt mnie nie chce a na dodatek zakladam takie idiotyczne topiki. Spadam...lece po mojego kochanego wibratorka :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Twoim rowiesnikom tj
30 latki wezma i bez doswiadczenia, bo lepszy taki co sie uczy niz zaden czy tez wibrator:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taaa kiedys mieszkałem w akademiku z pewną głupią dupą co nawet rok młodszego uwazała tak jak ty za za młodego dla siebie. Ależ to była głupia baba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość UULALALA
sledczy...Ty to chyba jakis problem jednak masz...ze starszymi kobietami ;-) Sorki, ale za Twoje doświadczenia nie odpowiadam.... a kto Ci powiedział, że uważałam Go za zbyt młodego dla mnie? ja po prostu się ZDZIWIŁAM....zrozumiał w końcu czy nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość UULALALA
powżyej to byłam ja, autorka topiku...wyrzuciło mnie z komputera i zmieniłam ksywę na BYLE CO :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pinecha
ja tez bym tak z mlodszym nie mogla chodzic. to dla mnie tak troche jak z mlodszym bratem. sorry, wiem, jestem nienormalna i tak mowi moj maz cieszac sie ze jest ode mnie rok starszy moje kolezanki tez tak maja. coz moze jak przeskocze magiczna 30 to sie to zmieni ale raczej nie bo jestem juz zajeta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klulka
o, w końcu poważny głos w dyskusji.... w niedizelę głosów powaznych powinno być więcej mam nadzieje :-) a właśnie, przecież w związku młody-starsza też dochodzi do różnicy interesów. 20-latek czy może poważnie myśleć o stabilizacji? "budowaniu domu"? Przecież 20-latek jeszcze często nie pracuje, nie myśli o samodzielności na 100%, a 30latka jak najbardziej.... takie związki mogą być tylko przygodą....tak sądzę oczywiście ciągle mówię ogólnie, gdyż na pewno istnieją przypadki gdy takie relacje świetnie się sprawdzają i 20latek potrafiłby się zatroszczyć o dom, o kobietę......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×