Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość malutkiesloneczko

Mała zemsta na koleżance męża - bank pomysłów

Polecane posty

Gość malutkiesloneczko

No własnie wydała się zbytnia zażyłość z \"koleżanką\" to co czuje to moje.. Jestem tak wkur..., że z moją pokojową naturą to aż za dużo. Stąd pomysł, na mała wirtualną zemstę, bo w realu to niczego nie zrobię raczej oprócz \"porządku\' z mężem, ale tutaj mogę jadem zionąć ile wlezie z waszą pomocą. Więc właśnie jakie sa wasze pomysły, a może doświadczenia????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tezkobieta
Tylko pomyśl co to zmieni? Porządek zrób z mężem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malutkiesloneczko
Z mężem robie i owszem, a pan jerzy niech sam się jebnie - wszak jest mężczyzną a to gatunek podrzedny raczej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sudański operator solarium
Jak widać, ten "podrzędny gatunek" wywołuje wielkie emocje w "gatunku nadrzędnym". A podobno furman nie jest w stanie obrazić biskupa... :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
generalnie nie ma co sie bawic w jakies podchody glupie telefony itp. moja znajoma kiedys zlała taka pania ktora sie niechcacy wtracila w sprawy malzenskie i problem byl z glowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malutkiesloneczko
szans nie ma ja filigranowej postury jestem - "pani" nieco bardziej zbudowana ... tu zartuje , tak naprawdę, ani podchody, ani telefony, tyle mojego co tu pogadam i złość "wypuszczę" i o to chodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość romantyczna scena z mężem
tak, żeby widiała to owa koleżanka albo upewnij się, że ona wie, że Ty wiesz...i bądź dla niej przesadnie miła ..tak jakbys jej wspólczuła, albo nawet litowała się nad nią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to juz smierdzi nietoperzem zemsta niczego nie rozwiazuje a jedynie zaognia to jak dolewanie oliwy do ognia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ta pani ma męża
...? chlopaka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziś jestem no name
Porwij ją i torturuj, szczególy tortur możemy dopracować:D np wyrywanie włosów z głowy depilatorem, wbijanie pilniczka pod paznokcie, może ją utucz żeby była jeszcze postawniejsza? A tak napoważnie życzę dużo sił bo wiem jak Ci trudno teraz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malutkiesloneczko
trudno jest i owszem, ale radzę... emocje przechodzę ponoc typowe dla zdradzonych żon... a pani jest biedna, samotna, porzucona, bo nie wiedzieć czemu faceci życia ją zostawiają i wsparcia duchowego potrzebuje ... może ktoś ją zechce wesprzeć, przytulić, pogłaskać, "dogodzić" dam namiar na privie - to żart oczywiście juz pisałam wcześniej, że ile pogadam -tyle mojego... a ja od prania skarpet i niańczenia dzieci... byłam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jkkkfkfk
mscij sie, mscij, to pewnie na dobre ci wyjdzie........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×