Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ladna_laska_wawa

podpiszczie sie kto nie nawidzi tych okropnych i wiesniackich skorzanych spodni!

Polecane posty

a jak chca wygladac jak prostytutki to niech sobie wygladaja.... tylko niech potem sie nie żalą, że nikt nie patrzy na ich wnetrze.... takie teksty wydekoldowanych tlenionych blondyn w białych kozaczkach i z zelowymi paznokciami mnie dobijają.... sa naprawde żałosne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość resztka sil
mylisz sie kochana. Czarne skorzabne spodnie i stonowana bluzka to ladne polaczenie. Tylko, ze nie kazdego stac na skorzane spodnie. Chyba mowisz o spodniach z tandetnej skory za 200 zl ... spodnie za 700 zl ktore ja widzialam w sklepie za granica to luksus a nie kurestwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok. moze i sa takie po 700 zl ale ja bym za to dziadstwo nie dala ani grosza. tandeta totalna i jak widze jakas dziewczyne w takich spodniach (nie widze tu gdzie miesskam :) ), to wiem ze to Polka. Przejrzyjcie na oczy do jasnej cholery!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kotowik
a co macie do białych kozaczków?????????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kotowik
dlaczego tandeta? mnie się wydaje że to zależy kto jak i z czym nosi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiochą to jest czepianie sie
czyjegoś stroju. Tylko na zadupiu ludzie sie ogladaąa za ubranym nie wg jego gustu. A spodnie? kozaki? Zalezy, jaki gatunek i z czym sie zestawi. No i wiocha to pisanie NIE NAWIDZI osobno. Czy jest takie słowo "nawidzi?" Nie obrażajmy zresztą wiochy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kolejna mądralińska ! Sluchaj dziewczyno - wszystko może być albo eleganckie albo dziadowskie-kiczowate! Zależy jakie jest , z czym noszone, itd. Powtorze to co powtarzam już chyba 1000 razy - mogą być skórzane spodnie wyzywające , mogą być eleganckie, mogą być \"spechalistyczne\" np na motocykl, mogą być też \"zwykłe\" w stylu klasycznych jeansów! Jeśli chodzi o mnogość krojów i stylów - prześledz sobie mój temat w pierwszej jego cęści było to zagadnienie obszernie poruszane: http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=3226461&start=180 Pamiętaj też że Podobnie jest ze wszystkim innym - także z dzińsami - większośc dzinśo kojarzy się z klasycznym krojem Levisa501 ale spójrz teraz w czym mlodziez chodzi po ulicacvh - jeansy biodrówki tak niskie że im gacie widać, dalej jakieś poprzecierane i dziurawe w takich miejsach że czasem też widać cvo nie trzeba, itd. sorry ale jeśli teraz rozpatrzymy sobie takie dzińsy w których jak na dłoni widaćdziewczynie gacie i np. wylewające się zwały tłuszcu a do porownanie dobrze skrojone skórzane spodnie w stylu klasycznych levisow - TO CO WTEDY JEST DZIADOSTWEM ??? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×