Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lilian

Królewiczu na białym koniu....

Polecane posty

Gość do koń mi stanął...
ha! :P wiedziałam, że to Ty. piszeszw charakterystyczny sposób. i nie przepraszaj :P musisz odpokutować :P askąd wiesz, że ja to ja?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lilian
Zameczku z bagienną fosą chciałeś powiedzieć. Zegnam i spodziewaj się w najbliższym czasie wizytacji mojego papy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koń mi stanął
bo teraz już nie tylko koń stoi:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no coz biorac pod uwage ze papa pewnie specjalnie cie zamknal w wieży to pewnie nie musze sie go predko spodziewac... Ostatecznie w fosie trzymam kilka blotnych trolli i mam swojego wojska nieco starczy. A fose blotna wystarczy odblocic...i po sprawie. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lilian
Nazywasz wojskiem tą żałosną bandę chłopów? :D Mój papa i jego wielotysięczna armia zmiecie Twój zameczek z powierzchni ziemi w jeden dzień! Ha ha ha. A w wieży jestem przez klątwę mojej matki chrzestnej (co za k...a). :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do koń mi stanął...
:P a co jeszcze stoi? to nie marnuj, tylko...:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wysle twojej chrzestnej wyrazy uszanowania i wiazanke kwiatów w dowód uznania za zdrowy osąd... A Moj zamek wytrzyma wielomiesieczne oblężenie noi chyba ze zechce mi sie zbudzic mojego pieszczoszka z glebokich jaskin mojego smoka o imieniu Paszczak to tatusiowa bande przegoni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koń mi stanął
@

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lilian
Chrzestna siedzi w lochach, może chcesz do niej dołączyć? Mój papa prócz wielotysięcznej armii ma jeszcze na usługach smoki. Karmi je dziewicami, coby wierne były. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lilian
Także schowaj się ze swoim zapyziałym Paszczakiem:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fakt ze ciebie nie nakarmil oznaczac moze ze nie jestes dziewica wiec nawet moja podroz w zalozeniu byla chybiona... A skoro chrzestna siedzi w lochu a ty tu to albo papa ma cie w dupie albo chrzestna wcale w lochu nie siedzi tylko w krolewskich komnatach a dokladnie w lozu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lilian
Test z jednorożcem przeszłam pozytywnie, więc nie wątp:O Papa wziął chrzestna na przetrzymanie - albo odczyni urok, albo zgnije w piwnicach:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no coz , no to chyba jednak posle za toba skrytobojce... No albo samodzielnie to zalatwie choc oznacza to powrot pod wieże, wiesz.... jesli cos ma byc dobrze zrobione zrob to sam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lilian
Dlaczego chcesz mnie zgładzić?😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no skoro papo ma sie trudzic z wojskiem a po co to ma robic... ziew ew...mam lepszy pomysl...uwolnie cie potrzymam jako brankę siłą i tak nikt sie nie dowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lilian
Tylko branki Wam w głowie, męskie plemię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale w gruncie rzeczy wy to lubicie damskie plemie... :) nie martw sie nie brak mi delikatnosci ;) luksusowe komnaty, adamaszkowe loze z baldachimem ;) przednie wina no i ja oczywiscie hehe 🖐️ jadfe po ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może nie jestem księciem z bajki na białym rumaku, ale do zwykłego faceta niczego mi nie brakuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lilian
Zaplatam warkocze....;):classic_cool: Ps: adres podałam na poprzedniej stronie. Zapisz sobie na karteczce, nie zgub tylko! :P:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×