Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość marysue23

wiele osób na tym forum O ŚLUBACH posądza inne o zazdrość! Nie wkurza was to?

Polecane posty

Gość marysue23

mnie strasznie. Jeśli wypowiem się w sposób, który nie podoba się autorce tematu to od razu odpisuje: "zazdrościsz i tyle" czy coś w tym rodzaju. Wkurza mnie to bo ja naprawdę nikomu nie zazdroszczę: czy to sukni czy narzeczonego. Mam swoje szczęście i niczego nie zazdroszczę: WBIJCIE TO SOBIE DO GŁÓW:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czerwona Szminka
tra la la założenie tego topiku świadczy o czymś zupełnie innym.................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość santi_23
zgadzam się. Tez się już nie jeden raz z takimi odzywkami spotkałam:-) Ale cóż, demokracja:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taaaaaaaaaaaa
strasznie zazdroscimy, az nam sie slabo robi, chcialybysmy kroic ten watowy, lukrowany torcik i miec golabl=ki na limuzynie i gotowac kartoflanke codzien i dostac po lbie od lubego, wszystkie o tym marzymy zwlaszcza te rozwiedzione ......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marysue23
o czym innym świadczy? Po prostu zauważyłam takie podejście do spraw osób, które zakładają topiki. Oczywiście nie generalizuję ale jest wiele takich osób. I na pewno mało która czegoś tam zazdrości:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zgodze się z tym .I dodam jeszcze jedno jeśli ktoś się o coś pyta jak miałaś np na swoim weselu itd,ty odp to zaraz napiszą ze ejsteś naj itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pawelkaXXX
kaaażdy tu jest posądzany o zazdrość:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość melunika
to nie jest kwestia zazdrosci, lecz braku okazywania zrozumienia dla innych pogladów. przyszłe panny mlode zapatrzone w ten swój jednej dzien nie potrafią zaakceptowac faktu, ze ktos ma inne poglady, inne obyczaje.i pewnie połowa na tym forum nie ma nic wspolnego ze slubami, siedza i nudza tu, gdyż nie maja włąsnego zycia realnego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość santi_23
MELUNIKA z tym się zgodzę:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a wy tak sobie tutaj
słodząc i potwierdzając swoje racje to niby lepsze jesteście... zwłaszcza santi, jak Cie czytam na tym dziale to czasami mi się zbiera na...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eeemmmm.........
Aleee... aleeee ossssooochooozzzziii? :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość santi_23
do "a wy tak sobie tutaj" . No pewnie. Najlepiej to sobie nicka zmieniać albo w ogóle nie miec tak jak ty to robisz i wtedy nikt się nie rzuca. Co boisz się słów krytyki pod swoim adresem? Poza tym nie sądzę żeby moje wpisy aż tak drażniły koleżanko. Jak cię zbiera na coś to nie czytaj!!!! Proste?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
9nLOmNgR9vwgRtsw672Oluf1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×