Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Moniś16

Różnica między testerem a perfumami?

Polecane posty

Gość Moniś16

Mam pytanko. Upatrzyłam sobie perfumy i chce je kupic ale śa bardzo drogie natomiast testery tych perfum które maja taką samą pojemnośc i wygląd kosztują prawie o połowę mniej!! Dlaczego? Jest jakaś róznica?? Pomóżcie Z góry thx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewciaaaaaa
testery z reguły dłużej utrzymują sie nie skorze i ich nie powinno sie spzredfawać. Ale niektorzy to robia i jeszcze jedno oblukaj dobzre bo to moze byc podrobka. Bo niektorzy kupuja takie ze stadionu perfumy i naklejaj tylko naklejke tester. a prawdziwy tester musi posiadac nr seryjne i z reguły nie ma nakleji tylko fabrycznie jest to "napisane" na flakoniku, tzn tak wydrukowane na butelce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vicky pollard
i moze miec jeszcze rozrysowana taka "mapke zapachu" z opisanymi nutami zapachowymi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vicky pollard
i jeszcze pakowane sa w takie brzydkie kartonowe pudelka...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co wy tu piszecie
testery są bardziejrozcienczone, czyli mniej w nich perfum, krocej sie utrzymuje zapach. gdyby testery to byly takie zwykle perfumy to babki by przychodzily sie psikac do sklepow!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewciaaaaaa
Nie prawda! Pracowalam w anglii w perfumerii i tester dłuzej sie trzyma na skorze by zachceic do kupna, bo logiczne ze jakby szybko wietrzał ludzie by nie przychodzili do perfumerii po perfumy a tak psikna testerem pachnie cały dzien i włacza sie takie swiatelko w rozumku" musze miec ten zapach"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MoniS16
Wielkie dzięki Ewcia co ja bym bez Ciebie zrobiła Bużka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lolit83
cyt. "testery są bardziejrozcienczone, czyli mniej w nich perfum" . Gdzie w powyższym logika nie mówiąc o chemii - Jak rozcieńczone to perfum w nich tyle samo tylko więcej rozpuszczalnika!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Nie warto żałować sobie na dobre, oryginalne perfumy. Tester to ogólnie oszczędność rzędu stu, a nawet więcej złotych, więc opłaca się i to bardzo. Jedyny brak to czasami pudełko, czy korek, ale to mały problem przy samodzielnym użytkowaniu. Fajne, chyba wszystkie najpopularniejsze zapachy, czasami też starsze odsłony ma testerownia24h.pl. Czasami udało mi się u nich znaleźć perfumy, których nie było w innych źródłach lub były niezwykle trudno dostępne. Polecam gorąco.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×