Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość panna anna maria

bardzo obciachowe sa te mokasynki?

Polecane posty

Gość biedronka toto
to jes tkafateria. tutaj nawet jesli komus one spodobaly by sie najbardziej na swiecie to napisze ci ze wiocha zalatuja so obrzydliwe i wstretne, pozniej napisze sobie jeszcze z podobne posty pod 3 innymi nickami i co? nie kupisz ich wtedy? jak tobie sie podobaja to zamawiaj!! lataj sobie w nich i miej w dupie co inni mysla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie powiedzialabym ze sa obciachowe.. ja mam wiekszośc takich butów we wszelkich mozliwych kolorach.. fason mi sie osobiście podoba...na pewno sa mniej obciachowe od bialych kozaczków:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fajne butki
też lubię takie cichobiegi :) No i cene też mają fajną!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gruszka zielona
nie wypowiem się czy sa obciachowe, bo to głupio tak mówic, moge jedynie powiedziec, ze mnie się nie podobają. Nie lubie takiej podeszwy, no i chciałam zauwazyc, ze zakup teraz tych butów, to mogą byc wyrzucone pieniadze. Nie doczytałam sie z czego sa zrobione, sądzac po cenie to jkas materiałowa podróbka zamszu. Latem takie cos moze i by uszło, ale na jesienne słoty, te buty sa nie nadaja. Przemoczy sie ten materiał, zapacka, zrobi szmata. I jak to czyściC?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Horakus
z tego materiału to prędzej nadają sie na kapcie jak na chodzenie po miescie. Przemiękną i zaraz w srodku beda smierdziały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bambinek
nie są złe, szczególnie za tą cenę ;) a nawet jak się rozlecą, to są tanie i można w nich do zimy polatać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panna....
a do dzinsow moga byc???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie się podobają tylko nie wiem czy podeszwa nieb ędzie za cieńka,kupilam kiedys podobne i każdy kamyk na chodniku czułam w stopach:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×