Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość oszukiwana przez 3 lata

co robic?

Polecane posty

Gość taka sobie jedna
porozmawiaj z nim szczerze , że wiesz o wszystkim , dlaczego Cie okłamywał itd. awantury tu nic nie pomogą , szczególnie jak jesteś gotowa to zaakceptować tzn. to że zostawił żone i dzieci , i że Cię oszukiwał, może on też ma z tym problem boi się, że odejdziesz jak się dowiesz. Ale upewni się wcześniej , czy nie ma przypadkiem kontaktu z żoną .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oszukiwana przez 3 lata
oki wiec pisze STARANNIEJ 3 LATA TEMU POZNALAM FACETA ZMIASTA 40 KM OD MOJEGO PO 3 MIESIACACH ZNAJOMOSCI ON DOSTAL PRACE W MIESCIE ODDALONYM 300KM,PRZENIOSL SIE TAM AJA POZNIEJ Z ANIM,MIESZKAMY ZE SOBA 3 LATA,A JA PARE DNI TEMU TAK NAGLE DOWIEDZIALM SIE ZE MA ZONE I 2 DZIECI NIC NA TO NIE WSKAZYWAO ZAWSZ ZE MNA ZAWSZ E APRACY ZWSZE PUNKTUALNY NA SPOTKANIA TERA ZROZUMIESZ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moment bo nie rozumiem
tu trzeba ostroznie , moze kolega zrobil mu kawal. powiedz mu o tym, co ten kolega ci powiedzial. od razu nie oskarzaj go.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oszukiwana przez 3 lata
NO NIE WIEM ,MUSZE SIE ZASTANOWIC CO DALEJ CZY JEST SENS TO CIAGANAC,ALE CZY DLUGO MOZNA TAK OSZUKIWAC KOGOS,JA NAPRAWDE WSOIAKLAM W TA MILOSC WTEN ZWIAZEK ATU PROSZE IDE SPAC BO MI ZLE,,JAKBY JAKIES RADY TO JUTRO ODCZYTAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moment bo nie rozumiem
powiedz jeszcze , czy wy mieszkacie razem i czy macie wspolne dzieci ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oszukiwana przez 3 lata
MIESZKAMY RAZEM ALE DZIECI NIE MAMY CHOC JA CHCIALAM A CO?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no wlaśnie
- najpierw zrob jakis wywiad czy to żart nie byl po prostu... a jesli nie byl- to pogadaj z nim w koncu jesli przez 3 lata bylo wam ok, a on nie mial kontaktu z tamta kobieta to moze warto mu dac szanse tylko troche świńsko wobec tych dzieci:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka sobie jedna
ja bym się postarała o telefon do tej żony , zadzwoniła niby ktoś z pracy i zapytała czy mogę prosić męża, może on ją też okłamuje , ona myśli, że wszystko jest ok , tylko dużo pracuje itd :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moment bo nie rozumiem
posluchaj , jezeli mieszkacie dlugo razem powinnas cokolwiek zauwazyc , ze cos jest nie tak. chyba , ze on potrafi sie maskowac. jezeli on ma zone i dzieci na pewno ma z nimi jakis kontakt. cos powinnas zauwazyc. a dlugo razem mieszkacie? i czy rozmawiacie o ewentualnym waszym slubie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oszukiwana przez 3 lata
O SLUBIE NIE BO MOWI ZE NAS NIE STAC JESZCZE,A CO DO TAGEO CZY SA JAKIES RZECZY CZY BY O TYM SWIADCZYLY,NIE W DOWODZIE NIE MA NIC WPISANYCH DZIECI,NIE DZWONI NIE KONTAKTUJE SIE PRZY MNIE NZIKIM ZRODZNNYCH STRON,NIE WIEM IDE LEZAKOWAC,MOZ EJUTRO COS WYMYSLE DZIEKI ZA SLOWA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OSZUKIWANA PRZEZ 3 LATA
,DZIEKI ZA SLOWA,NADAL JESTEM WKUR...ZE TAK SIE TO STALO,I MAM TERAZ WIECEJ FAKTOW KTORE SWIADCZA ,ZE MA ZONE I DZIECI...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karenina
Laska, nie pisz dużymi literami, bo to na kafe oznacza krzyk, a chyba nie chcesz na nas krzyczec! Poza tym używaj znaków inerpunkcyhjnych i spacji w odpowiednich miejscach. To nam ułatwi czytanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moment bo nie rozumiem - to bylam ja. powoli wyjasnij jakie poznalas fakty, swiadczace o tym , ze on ma zone i dzieci. skad jestes pewna , ze to prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×