Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość awe

Jak postrzegacie KOBIETY STRZELCE?

Polecane posty

Gość awe

CO KAŻE WAM TU NAPISAĆ WASZE ŻYCIOWE DOŚWIADCZENIE ZE STRZELCZYNIAMI, OBOJĘTNIE CZY Z PERSPEKTYWY FACETA CZY KOBIETY?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rtho
ja jestem z taką jedną 29 lat, masakra, mam jej tzn siebie czasami dosyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość awe
to znaczy że jesteś strzelczynią? dlaczego masz dość?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fajne kobiety ale bardzo
ciągnie je do facetów- potrafią być nielojalne wobec innych kobiet byle być lubianymi wśród facetów trochę bezbarwne ale generalnie ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rtho
sprecyzuję, rozpamiętuje wszystko, ma słomiany zapał a nie kończy wielu spraw, wesoła gdy większosć smutna, smutna gdy większość wesoła, wogóle szkoda czasu na gadania (jak wspominałam, mam pociąg, tzn pociąg ma przyjechać)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rtho
awe, jestem strzelczynią i tak sobie coś tam wypisuję też jesteś spod tego znaku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość awe
nie pisałaś nic o pociągu:) ale niech ci będzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość awe
a z tym pociągiem do faectów to na serio tak jest? i z tym olewaniem kumpeli żeby tylko z faetami bylo ok? trochę głupio ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość awe
tak też jestem:) i się włąśnie zastanawiam, jak się postrezga niewiasty spod tego znaku. ja mam dla odmiany 31 lat, więc jesteśmy w tych samych "okolicach wiekowych"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rtho
do dziewczyny wyżej... ale... yyy... ja mam odwrotnie niż piszesz o strzelcach-kobeitach, jestem do bólu lojalna i odpowiedzialna za inne kobiety, solidarna, a mężczyzn nie lubię, nie ufam, nie interesują mnie za bardzo (poza moim jedynym)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rtho
30-chę skończę juz zaraz, w grudniu to my nie nastolatki a takie brednie o znakach zodiaku piszemy? ;P dobra, kochana, spadam bo mi ten pociąg z Katowic do Gdańska ucieknie (chcę się zdążyć spokojnie rozlokować)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość awe
rtho moja postawa jest raczej podobna do twojej. tzn. od kiedy mam faceta, teraz juz męża, inni faceci interesują mnie z konieczności, bo np. sprawy zawodowe itp. jestem wierna bezgranicznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość awe
ok .poapa kawłą drogi masz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no wlaśnie
to fajnie... ja zawsze jakoś trafialam na flirciary spod strzelca...ale nie takie kobiety, tylko raczej przyjaźniące się z facetami i wywyższające mocno facetów teraz pracuje z dwiema paniami spod strzelca- obydwie są ok, tylko jak dla mnie mają trochę zbyt sztywne poglądy i są malo elastyczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no wlaśnie
kokiety mialo byc- nie kobiety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yasar
sa niesamowicie dobre w łuzku!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak samo jak kobiety panny, byki, barany, wodniki, bliźnięta, skorpiony, raki ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rtho
o, odświeżył się topik, i fajnie pozdrowienia dla wszystkich!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj znam taką
fałszywa jak nikt i bardzo zakłamana:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj znam taką
poza tym udaję że jest inteligenta niektórzyu sie na to daja nabrać heeh i strasznie się podlizuje!!! wazeliniara wstretna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kociwzrok
ja jestem strzelcem i nic mi sie nie zgadza z Twoim opisem.. Jestem barwna..bo jak ktos moze byc bezbarwny? beznadziejne okreslenie.. A co do przyjaciolek to zrezygnowalabym dla nich z faceta..są dla mnie bardzo wazne... i napewno nie jestem typem flirciary i nie mam w zwyczaju olewac ludzi.. Mam podobnie jak rtho..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez jestem łuczniczką:Pi dla przyjaźni zrezygnowałabym ze stałego związku. Zresztą,chyba nienajlepiej czułabym się w stałym związku:o.chyba,że byłoby egzotycznie:D:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to jedziemy dalej :) Jak u Was, gwiezdne siostry, wygląda sprawa relacji damsko-męskich? U mnie przypomina pogoń za króliczkiem, z tym że to ja często jestem tym szybko nudzącym się myśliwym... A stałe związki - \"i chciałabym i boję się\" :o I tak ze wszystkim, między młotem a kowadłem :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×