Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ania..

Zajecia komornicze

Polecane posty

Czy ktos jeszcze wie?? czy jak kwota 899.10 jest najnizsza krajową i nie mozna jej \'\'zająć\'\' nie chodzi tu o alimenty, to czy zarabiajac 900 brutto tez sie lapie?? i komornik mi nie zajmie pensji.Roznicy jest 0.90gr takze nie wiem czy mam szanse na nie zajecie mi pensji.Z gory dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trochę glupie ale
a nie mzoesz poprosic o to, zeby Ci obnizyli o 90gr? przeciez 90gr w te czy we wte nie robi Ci różnicy, tylko ze wtedy i tak siew rpacy dowiedzą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmm chyba nie da rady,wtedy trzeba byloby nowa umowe podpisac na nowych warunkach itp tak mi sie wydaje:( myslisz ,ze sie nie zalapie,aby mi nie zajmowali pensji??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trochę glupie ale
obawiam się ze komornik bedzie bardzo skrupulatny, jesli chodzi o takie sprawy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trochę glupie ale
wplac pieniadze i dopilnuj, zeby nie poszedl drugi przzelew z pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki bardzo:) mam nadzieje ,ze jakos to zalatwie. hmm a czy jak komornik dowiaduje sie z urzedu skarbowego gdzie pracuje to od razu wieile zarabiam??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość komornik wie wszystko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heh tzn,ze od razu wie ile zarabiam ,?? to po co na zawiadpmieniu jest napisane aby pracodawca podal mu moje pensjevz ostatnich trzech miesiecy ??? :(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anka.julia
ja tez mam podobny problem tylko ja mam place oplacana stawka godzinowa i co wtedy /

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anka.julia
to tak jak ja , najgorsze jest to ze oni uwazaja sie za niewiadomo kogo oni moga wszystko a my dluznicy jestesmy traktowani jak przestepcy.Przepraszam ze zapytam wprost ale duze masz zadluzenie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm nie 72 zl za jazde bez biletu z 2001 roku ale doszly do tego koszty sadowe,odsetki itp czyli razem okolo 300zl za jeden manadat :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko ze w przciagu jakis 5 lat kanar zlapal mnie z 5 razy:(takze jak mi wszystko wylapiaehh to bedzie bardzo zle:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anka.julia
a dgo i z jakiegoostalas juz postanowienie z sadu lub urzedu skabowego? i napisz mi z jakiego jestes miasta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anka.julia
ale odbyla juz sie sprawa w sadzie czy straszy cie firma widykacyjna bo to istotne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm ja juz dostalam dzis pismo od komornika i takie samo wyslali do mojego pracodawcy ze chca mi zajac pensje,nie wiem jak to zrobic ,ale jutro musze zadzwi=onic do komornika i powiedziec mu ze chce zaplacic dlug po to aby mi tylko na zaklad nie weszli,jak juz pisalam zarabiam 900zl brutto wiem ze najnizsza krajowa 899.10jest wolna od zajec komorniczych takze ja chyba sie nie lapie i beda mi zciagac jak tego nie ureguluje wczesniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anka.julia
szczerze ci powiem ze nawet nie wiedzialam ze z najnizszej kraj owej nie m ozna sciagnac dlugu.W twoim przypadku pozostaje tylko zadzwonic do komornika i umowic sie na e na splate dlugu bez sciagania z pensji,zalezy na jakiego trafisz ale podejrzewam ze powinien ci pujsc na reke z racji tzego ze 300zl to jest minimalne zadluzenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anka.julia
wcale ci sie nie dziwie, jak ja pomysle o sobie to az sie trzese. Napisz jutro jak ci poszllo i co zalatwilas bo jestem bardzo ciekawa pozdrawiam anka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×