Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość spódnica w kratke

miłość + internet i mi się zdarzyło

Polecane posty

Gość spódnica w kratke

naprawde!! zrobilałm to troche dla jaj troche z nudów, poszłam na 1 randke i jestem zakochana... jak by mi ktos pół roku temu powiedziala ze tak sie stanie to bym wysmiała..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jarzebinka jesienna
Dalaczam do grona "I mi sie zdarzylo":) Pozdrawiam Cie serdecznie!Wiwat komputer ,wiwat internet ,Wiwat druciki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość environ
i mnie się zdarzyło...ale tak szybko jak się zaczęło tak tez sie zakończyło i nawet nie wiem czemu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xcvvv
mi tez sie "zdarzyło" chociaz zawsze bylam przeciwna tego typu zwiazkom. A tu prosze juz razem 4 lata i plany na wspolną przyszlosc :))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dołączam do założycielki
i mnie się zdarzyło, bylo klikniecie dla jaj,dla nudy i proszę zjawił sie mój czarodziej,pamietam pierwsze jego spojrzenie ,ten moment,te chwilę,słodziutki jak cukiereczek ale....myśle że to jednostronne jest taki zamkniety,spokojny...a ja taka niespokojna dusza,będzie mi bardzo szkoda stracić tę szansę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a u mnie
bylo klikniecie dla jaj,dla nudy,fascynacja i ..... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
były przyjaźnie i niektóre trwają do dnia dzisiejszego , była miłość, która zgasła i były przygodny...;P Czasem z nudów czasem z ciekawości - miła forma poznawania ludzi :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mi sie tez to zdarzylo
i jestesmy juz prawie 2 lata po slubie. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agagaguś
Jeszcze rok temu nie miala dostępu do internetu, a i obsluga komputera też mi sprawiala problem. Na jednym z forów tematycznych poznalam fajnych ludzi , potem byl zlot i stalo się spotkałam milość swojego życia:). A teraz planujemy ślub, ksiądz , sala , orkiestra , juz jest wszystko ustalone:) Internet to jest naprawdę cudowny wynalazek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×