Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

AgaN

Lotnisko Stansted.

Polecane posty

Mam pytanie do osob, ktore ladowaly w Londynie na Stansted. Jak najlepiej dostac sie na Victorie, jakie sa ceny biletow za przejazd i czy dzieci ( 6lat i 12lat ) maja ulgi lub bezplatny przejazd.I jeszcze jedno.Czy nasze polskie dzieci bedace w UK w celach turystycznych maja ulgi na np. metro lub autobus.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość seph
ja ladowalam na stansted, na lotnisku masz oznakowania gdzie jest bus station, jest zaraz przy wyjsciu stoi taka mala budka gdzie mozesz kupic bilet, lub mozesz go kupic w internecie tu jest link do jednej strony www.nationalexpress.com bilet do victorii kosztuje 10 funtow nie pamietam, co do znizek dla dzieci to wydaje mi sie ze placa polowe ale musisz sprawdzic na tej stronie jest opcja dziecko wiec mozna sprawdzic cene

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość seph
najlepiej sprawdzac w necie polaczenia bo w kasie dostaniesz bilet na najbllizszy bus, a po co masz jechac 4 godziny skoro mozesz niecale 2, tylko poczekac kilka minut na kolejny, bus z stansted do centrum prawidlowo jedzie ok godziny i 40 min

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
seph dzieki za info.Boje sie czy sobie poradze bo moj ang. jest niestety zerowy.Znam tylko podstawowe slowa i boje sie ze zapytana o cos nie bede umiala odpowiedziec.Potrafie powiedziec poprosze 3 bilety na victorie, ale ogarnia mnie strach na sama mysl, ze ktos mnie o cos zapyta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kami12
National express kosztuje ok £14 powrotny, to chyba najtansze polaczenie.Wejdz na strone: www.stanstedairport.com tam znajdziesz polaczenia. National Express A4 - Golders Green (North London) Connects Stansted Airport direct with London Golders Green. Operates every 30 mins, 24 hours a day. Further Information : 0870 574 7777 (UK Only) National Express timetables and booking information National Express A6 - London Victoria (Central London) Connects Stansted Airport with London Victoria - Central London via Golders Green, Finchley Road Underground Station, St Johns Wood, Baker Street, Marble Arch and Hyde Park Corner. Operates up to every 10 minutes, 24 hours a day. Further information : 0870 574 7777 (UK only) National Express timetables and booking information National Express A9 - London Stratford (Trafalgar Square and London Liverpool St - 22:55 hrs to 04:30 hrs only) Connects Stansted Airport to London Stratford (East London) direct. The A9 also connects to Trafalgar Square and London Liverpool Street between 22:55 and 04:30 only. Further information: 0870 574 7777 (UK only) National Express timetables and booking information

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki za podpowiedzi. Z waszych inf. wyszlo mi ze za mnie i dzieci w jedna strone bede musiala zaplacic ok 20f. w zaleznosci od przewodnika. Oczywiscie o ile dobrze pozaznaczalam opcje dzieci, dorosli itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bbbb
teravision jest cchyba tanszy od nationak express

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość seph
nie masz sie co bac, kupowanie biletu nawet dla osob ktore nie znaja jezyka nie jest takie straszne, a kasjer czy kasjerka na pewno wytlumaczy ci wszyskto tak zebys zrozumiala :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kami12 napisz czy dobrze Cie zrozumialam. Moja 6-letnia corka autobusem moze jezdzic za darmo. Czy metrem tez? Jaki musze miec przy sobie dokument stwierdzajacy jej wiek? Ja gdzies doczytalam ze za darmo dzieci do 11 lat. Maz ma oyster card wiec ile musialabym zaplacic za duze dziecko - 1f ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kami12
ahhh...nie zauwazylam, ze przyjezdzacie tylko w celach turystycznych...agan-wiec pomin oyster card.Twoje dzieci maja za darmo autobusy, metro to 6letnie ma za darmo poza godzinami szczytu w godzniach szczytu £1 podrozujac z doroslym,12 letnie-£1 ( z tego co sie orientuje:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kami12
agan wejdz sobie na ten link, ktory przeslalam, z tego co przeczytalam, to tak wyglada.Autobus za darmo do 13 lat, metro za darmo do 10 lat -off peak a pozniej £1 ze starsza osoba posiadajaca travel card

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kami12 w Londynie pracuje moj maz, a ja z dziecmi bede tam przez tydzien.Gdyby on z nami jezdzil to mozemy wykorzystac jego oyster card?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kami12
wydaje mi sie, ze tak...najlepiej jak podejdziecie do okienka w kasie na stacji metra i poprostu zapytacie..tak dla pewnosci, albo nawet obslugi przy bramkach...Agan nie chce cie wprowadzac w blad, mowie tylko to co znalazlam na necie...poczytaj sobie ten link

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kami12
odnalazlam wiecej informacjii -wiec zbiore w skrocie to co wiem: dziecko do 10 lat -autobusy za darmo, metro za darmo -off peak, czyli weekendy, swieta i normalne dni tygodnia od 9:30. dziecko od 11-do 13 lat-autobusy za darmo, metro -off peak -bilet calodniowy za £1 ( weekendy, swieta i normalne dni tygodnia od 9:30). Wyglada, ze przed 9:30 dzieci musza miec Oyster ze zdjeciem, aby podrozowac ze znizka ( ok %50) Trzeba miec przy sobie dowod wieku dziecka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oyster to wielki brat, wiedza gdzie sie poruszasz ceny za przejazdy bez karty oyster to jeszcze jeden przyklad ze wolnosc kosztuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×