Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Konar

Znalazłem wypowiedź wokalisty zespołu ARMIA na temat ojcostwa

Polecane posty

Znalazłem w sieci, bardzo sympatyczne , wiec pozwolę sobie zacytowac ten fragment wywiadu : \"– Nagrałeś tu utwór dedykowany swojej córce, Nino Łeno.\" \" – To jest właśnie obserwacja istoty, która jeszcze żyje w tej krainie. Nina ma już trzy lata, widzę, jak z niej wychodzi, zaczyna uczestniczyć w kulturze dorosłych... Chcę tu też powiedzieć, że ten, kto nie ma dziecka, nie zrozumie, że obcowanie z nim to niemal kontakt z czymś absolutnym. Narodziny dziecka były najważniejszym doświadczeniem mojego życia. Uczestniczyłem w porodzie: widok małego człowieka, które przychodzi na świat, jest doświadczeniem granicznym. Potem nie ma piękniejszej rzeczy niż gaworzenie malutkiej istoty: czysta ekspresja, prawdziwe dobro... To strasznie wzbogaca człowieka, w jednej chwili jakby się miało kontakt z Bogiem. „Tygrysy mają co jeść, osiołki mają co pić – ale to nie jest to” – w tych słowach chodzi o to, że można mieć wszystko: sławę, pieniądze, władzę... Ale to nie jest prawdziwy pałer. Dziecko to jest pałer.\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×