Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

_nUśKaa_

jakie kurtki w modzie ???

Polecane posty

jakie kurtki bedą modne tej zimy ??? bo kompletnei neiwiem jaką sobie kupic zeby nei byla zbyt obciachowa... cos polecacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
noo tak jedni mówią tak inni jeszcze inaczej ... nie którzy twierdzą ze kurtki krótkie ze sciągaczem i futerkiem przy kapturze sa obciachowe inni mówią ze to krzyk mody .. wiec jak to jest ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oijhgvfcv
a co mnie to obchodzi co inni uwazaja za modne! w koncu mam swoj gust i jesli cos naprawde mi sie podoba to nie wypytuje czy czasami jest to na czasie! nie rozumiem Twojego problemu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NO TAK TA Z LINKU JEST NA PEWNO KRÓTKA :D a nos dziewczyno co jest wygodne i co tobie się podoba, lubisz wyglądać jak każda małolata czytająca brawo? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oijhgvfcv
mnie denerwuje wlasnie takie cos jak wchodze do sklepu z zamiarem kupna kurtki a tam wszystko do "pepka" w dodatku ze zlotym kapturem !czy wszyscy musimy wygladac tak samo? naprawde musze sie sporo nachodzic aby dorwac cos innego! a nie ukrywam lubie sie wyrozniac od innych!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goła nerka i białe kozaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość u lalala to urolog będzie miał
uzywanie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mialam ta kurtke juz 3 rok taka z futerkiem i krotka i oddalam siorze, bo u nas w londku wyszla z mody:) teraz sie nosi krotkie skorzane czarne ze sciagaczem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lekko psychiczna
Co do krotkich kurtek- zalezy. Jesli jezdzisz samochodem, podjezdzasz pod sam sklep/prace/szkole (niepotrzebne skreslic) to krotka kurtka moze byc. Jesli natomiast stoisz na przystanku i korzystasz z watpliwych urokow :D komunikacji miejskiej- wybierz lepiej cos dluzszego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyny zrezygnujcie juz
z futer przy kapturach bo to wyszlo z mody. dobrze radze :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szukałam ostatnimi dniami jakiejs kurtki czy płaszczyka - wszystkie kurtki z odkrytymi nerkami, błyszczące i obowiązkowo obszyte futrem Jak znalazłam jedną taką ładną, długość za biodra, to nie było mojego rozmiaru. To co teraz jest wszedzie w sklepach jest paskudne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znowu futerko
??????? :o a niech sobie małolaty ganiają w takich kurtałkach z odkrytymi brzuchami i nerkami. Ja może i stara i na modzie się nie znam ale wolębyć niemodna a zdrowa ;) A poza tym nie znoszę jak spod takiej kurteczki u panienki wystaje dłuuuuuugaśny sweter :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja mam mój kochany płaszczyk z zeszłego roku! Jest długi i cieplutki! Nie zamienię go na żadną krótką kurteczkę!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×