Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wroclawianeczka

GALERIE WE WROCŁAWIU.

Polecane posty

Gość wroclawianeczka

Niedawno przeprowadziłam sie do Wrocławia na studia. Wcześniej mieszkałam na wschodzie Polski. CHciałbym się wybrać gdzieś na zakupy. Ale nie wiem jakie tutaj są fajne galerie. Dominikańską znam, Koronę też. A inne? Są jakieś inne? Interesują mnie sklepy w stylu h&m, new yorker, reporter i tally weijl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ossa_
Jeśli interesują Cię galerie typu Dominikańskiej to najlepiej jechać na Bielany Wrocławskie. Tam jest niemal Las Vagas w środku pola ;) Jedno wielkie i najstarsze to to połączone z IKEA (tam jest H&M) a tutaj link do ich strony: http://www.bielany.parkhandlowy.pl/ Drugie tuż obok (przedzielone wiaduktem z autostradą) to to z Auchan. Strony chyba nie mają ale tak z pamięci to jest tam: Orsay, Reserved, Bata, New Yorker, Reporter, Green Point, Top Secret, 4 YOU, Ecco, INTERSHOE, CCC, Media Markt, YES, jakieś sklepy sportowe. Bardziej w centrum jest CH Borek na Hallera http://www.centra-handlowe.pl/start_wroclaw.html Wkrótce także: http://www.arkadywroclawskie.pl/index.html http://www.pasazgrunwaldzki.pl/index.htm http://www.galerialegnicka.pl/ Jest też wiele mniejszych, w których nie ma sklepów 'sieciówek' ale mnóstwo tam ciuchów ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
galerie póki co mamy jedną- dominikańską.. a reszta się wciąz buduje. no i oczywiscie sklepow jest w wiekszych marketach- czyli bielany wroclawkie(tesco/ a4/ auchan), centrum borek-carrefour na hallera i cantrum korona.. a jessli chodzi o H&M to jest w tesco na bielanach i na świdnickiej koło rynku. również na świdnickiej koło rynku masz terranove, big stara, diverse, troll i cos jeszcze..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nigdy przenigdy nie kupujcie
w BIG STARze na Świdnickiej, bo to oszuści

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a TALLY WAIJL będzie
w galerii ARKADY WROCŁAWSKIE:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiedy ma być otwarcie
galerii legnickiej? ktoś wie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nikt tego nie wie;)zmieniaja nonn stop date otwarcia.a co do wroclawskich galerii to mysle,ze dominikanska sie ostatnio baaaaardzo popsula.same kiepskiej jakosci szmaty w tych sklepach.kiedys wchodzilam do new yorkera czy colloseum i nie mialam sily zaniesc wszystkiego do przymierzalni,tyle rzeczy mi sie podobalo.A teraz!jak kupie cos to jest cud:)zdecydowanie polecam mniejsze sklepiki,bo tam mozna spotkac naprawde fajne,oryginalne ubranka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no właśnie ja też kiedyś
kupowałam tyle ciuchów w New yorker, a teraz:O:O:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ten rynek na swidnickiej
jest kolo galerii dominikanskiej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaki rynek na Świdnickiej
? na ulicy Świdnickiej jest H&M, a to ulica, która prowadzi do RYNKU i rzeczywiście jest niedaleko Galerii Dominikańskiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ile to jest minut pieszo
od galerii? do terranovej i do h&m?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 3 minuty
no chyba, że w dzień powszedni, gdy są tłumy na ulicach to jakieś 7 minut;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość totutotam
Wrocławianeczko a skad dokładnie jesteś , bo ja też ze wschodnich stron...heheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gałczoss
zapomnieliscie a onajnowszeym centrum handlowym- na nowym dworze FACTORY zlwaszcza polecam outlety- Mango i Calzedonia :D obłowiłam się tam ostatnio nieziemsko za male pieniadze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a rzeczywiście wszystko
jest tańsze o te 30-70% w tym Factory? bo w sumie mam blisko, ale nie po drodze:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a gdzie jest to
factory? blisko dominikanskiej, czy nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie FACTORY jest za
Nowym Dworem (na Muchoborze)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a to daleko od tej galerii
Jakie marki ciuchow mozna znalezdz w tym factory?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wpisz sobie w wyszukiwarkę
i sprawdź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzisiaj byłam w tym całym factory outlet na muchoborze i polecam! :) jeszcze niestety nie wszystkie sklepy są tam otwarte ale ceny są niezłe! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha, a propo jakie marki tam są; no więc juz pisze: są galerie sklepów, z otartych jest reebok, nike, addidas, convers, gatta, calzedonia, mango, atlantic, lee, wrangler, diverse, i jeszcze troche ktorych juz nie pamiatam, a wkrotce otworzą tez house, apart i inne, nie wiem jakie, ale slyszlam cos ze ma byc tez H&M i troll

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ten link który zamieściłam
powyżej jest właśnie do FACTORY OUTLET i tam wymienione są wszystkie sklepy, które mają tam być:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×