Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kroliczek kroliczek

facet z taka przeszloscia.. !

Polecane posty

Gość kroliczek kroliczek

co sadzice o facecie ktory mial przed wami mnostwo kobiet, odwiedzial burdele a teraz jest z wami , mowi ze was kocha, nic nie robi, mowi ze odkad jest ze mna to sie zmienil... czy tacy ludzie sie zmieniaja??? czy moze kiedys moge o czyms sie dowiedziec... nieznioslabym tego :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bzium bzium
kazdy ma jakas przeszlosc...i niestety choc czasem by sie chcialo,to nie da sie jej zmienic...ja tez nie mam najciekawszej podtym wzgledem,teraz sama mysle o takich kobietach jak ja bylam wtedy "zdziry"-ale coz,czasu nie cofne...tylko uczyc sie na bledach.wierze,ze nikt nigdy nie oceni mnie za to co kiedys nabroilam,bo czlowiek zmienna istota jest:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facet z przeszłością
ja powiem tak: nie zmienia się upodobań faceta, one drzemią w nim cały czas, kiedyś się znów obudzą. wystarczy, że zrobisz jakiś błąd, znudzisz mu się - i przeszłość się odezwie. dziewczyno SKĄD!!! żałosnie piszesz :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FRaise
tak jelsi jest z Toba. Tobie ciucia a nie innym babom. Wiem ze było mase takich przypadkow, ze tak było. Kto kocha nie obchoidz go inne. dziewczyna mojego brata tez jest zazdrosna..nawet o dziewczyne co ma problemy ze soba.. mi jej szkoda i mowie do brata ze ona czuje sie samotna, stad jej zachowanie, ze co dzien z innym itp a brat mowi, sory ja nie wytlumacze mojej dziewczynie ze jakas tam czuje sie samotna i odtracona. Dla niego liczy sie dziewczyna i tyle:) Tacy młodiz a mądrzy:) Jesli jego przeszłosc- baby, nie są w waszej terazniejszosci- nie ma smarkania w rekaw, naciagania go na sptokania pod pretekstem gorączki 37 itp to okey:) przeszłosc zostawił za soba. jelsi nadal zyje przeszłoscia- czytaj baby nadal sobie robia co chca, to wspolczuje. To jak harem:) I jakby przeszłosc nadal trwała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kroliczek kroliczek
wkurza mnie strasznie ze ciagle cos slysze od jego kumpeli, ze to z tamta to z inna, a on dla mnie byl pierwszy ! ... ja sie nie bawilam , nie szukalam faceta na sile, nie spalam z pierwszym lepszym, to z nim mialam swoj pierwszy raz, czekalam na kogos z prawdziwego zdarzenia a jak znalazlam po paru miechach zaczelam dowiadywac sie roznych rzeczy z jego przeszlosci.. wiem ze nic z tym nie zrobie... nie jestem zazdrosna chorobliwie , tylko wlasnie o jego przeszlosc... boje sie ze kiedys moze cos zrobic, bo jakas mu sie spodoba... eee skomplikowane i bezsensowne... wolalabym faceta takiego ktory by czekal , a nawet jak nie to chociaz takiego ktory nie byl w burdelu ;] no ale nic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kroliczek kroliczek
ale tego akurat kocham i nie wyobrazam sobie zycia bez niego... ;) mam nadzieje ze to co mowi ze sie zmienil dla mnie, bo mnie kocha to prawaa i ze jakas tam przeszlosc nie "rozbudzi" sie w nim kiedys tam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylko kobieta potrafi zmienić faceta. Jeśli przy innych sie nie zmienił a przy tobie tak to może dobry znak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kroliczek kroliczek
Vito az cieplej mi sie zrobilo na serduchu gdy przeczytalam co napisales... nigdy nie podchodzilam w ten sposob do tego ... :) mam nadzieje i to b.wielka ze tak jest :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A gadaniem ludzi sie nie przejmuj bo wiesz jacy potrafią być pewnie gadają tak specjalnie żeby cie wkurzyć etc. etc. wiesz jak to jest;) Jesteś szczęśliwa to pierd*** wszystko inne. Każdy z nas kiedyś do chodzi do wieku w którym chce sie uspokoić i zacząć poważne życie, zwłaszcza jak spotka się tą jedną jedyną dla której chce się to wszystko zrobić. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość już widzę
już widzę że chcesz słuchać tylko wypowiedzi takich które są zgodne z twoim życzeniowym sposobem myślenia, a odrzucasz i torpedujesz wszystkie które ci nie pasują. Raczej zastanów się czego chcesz dla siebie, oraz na jaki okres czasu (na miesiąc, rok dwa lata czy na całe życie ). Tacy faceci nie zmieniają się, oni tacy są, nie masz na to żadnego wpływu, choćbyś była miss świata, najcudowniejszą kobietą na świecie to i tak taki okaz będzie cię zdradzać, może będzie tylko dla ciebie wierny przez krótki czas, ale jak już przestaniesz być obca to poleci na odmianę , masz to jak w banku. Przykro mi że nie jestem klakierem twojego życzeniowego sposobu myślenia, że ściągam ci różowe okulary z nosa i urealniam naiwną głowę zawieszoną w chmurach, ale dla ciebie (przypuszczam że jesteś bardzo młoda ) lepiej abyś wiedziała w co idziesz i czego możesz się spodziewac, może jakoś przygotujesz się na to co cię czeka i co przy takim facecie jest nieuniknione. Aha, czas działa na twoją niekorzyść I każdy jest kowalem własnego losu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kroliczek kroliczek
fakt ze chcialoby sie sluchac samych dobrych wypowiedzi bo napisalam ten topik z mysla ze moze zle mysle i rzeczywiscie nie mam czym sie przejmowac.Do "juz widze" Napisales ze przestane byc mu obca, to poleci na inna, jestem z nim juz b. dlugo wogole on jest pierwszy raz w zyciu z kims tak dlugo i naprawde teraz tak sie zachowuje ze w zyciu bym nie pomyslala ze robil takie rzeczy w przeszlosci. Wiem ze jak taki kiedys byl to to w nim gdzies jeszcze jest (te cechy) ale uwazam ze nawet facet ktory kiedys nic nie robil,bedzie mial dziewczyne to jak mu sie ona znudzi po paru latach to tez moze zdradzic chyba, nie ?? :] Nawet juz nie chodzi o to co bedzie w przyszlosci bo to nigdy nic nie wiadomo, tylko denerwuje mnie fakt ze taki byl, ale skoro go kocham to chyba nic jak tylko musze przyzwyczaic sie do takiej mysli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kroliczek kroliczek
Amant a ty to ile masz lat, co ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak dla mnie
króliczku - problem polega na tym, że tu sie nie wpisuje nikt, kto był w takiej sytuacji. Wsztscy piszą to, co im się wydaje, a co niekoniecznie musi być zgodne z rzeczywistością. Wiesz, trudno jest powiedzieć, co zrobiłabym na twoim miejscu, ale sądzę, że powinnaś mu sie uważnie przyglądać i podchodzic trochę z dystansem. To trudne i dla ciebie dla niego, bo każdą wątpliwość będziesz tłumaczyła na jego niekorzyść, poza tym związek powinien opierać się na wzajemnym zaufaniu. No, ale miłość czyni cuda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nomyzs
Było takie powiedzenie: "Za każdym mężczyzną stoi kobieta", czy coś w tym guście. Kobiety mają na nas ogromny wpływ też pomiot diabła :). Czy jeżeli przez młodość szalałem na prawo i na lewo to oznacza że do końca zycia będe szalał? Bardzo możliwe że przy tobie chce się zmienić, byc wierny, stały w uczuciach itp. Ale to co napisał już widzię, że taką osobe cięzko jest przy sobie zatrzymac na stałe i musisz być przygotowana na to że "możliwe", dokona w przyszłości skoku w bok. Heh zresztą już widzę na samym końcu zaprzeczyłeś temu co nabazgrałeś wcześniej pisząc iż każdy jest kowalem własnego losu, a wiec jak on bedzie chciał to się zmieni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uifjhhgghj
mój skarb był kiedyś prawdziwym hulaką zaliczającym panienki by bić rekordy, wyrósł z tego, zmieniła się jego sytuacja życiowa, dojrzał do czekania na miłość, wtedy pojawiłam się ja, i dla mnie mój mężczyzna był pierwszym, jesteśmy razem już bardzo długo i jest cudownie seks bez uczucia znudził mu się, nie zależy mu na nowych wrażeniach, tych miał całą masę, teraz nawet nie patrzy na inne kobiety a ja mam powody by mu ufać króliczek, ty też nie obawiaj się na zapas :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kroliczek kroliczek
ciesze sie ze wrescie wypowiedzial sie ktos kto mial tez kiedys takiego faceta , mowie tu o :"uifjhhgghj" :))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uifjhhgghj
króliczku, mój się niesamowicie zmienił - a kiedyś myślałam że ludzie się nie zmieniają - i tobie też życzę żeby zaskakiwało cię stale, co mężczyzna potrafi zrobić z miłości, jak umie wydobyć z siebie swoje najlepsze cechy których wcześniej po prostu nie chciało mu się, lub bał się, pokazywać światu trzymajcie się :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
króliczku jakbym czytała swoją historię on miał przeszłość dosyć bujną a ja żadnej niestety mimo moich starać nie doecenił tego co mu się zdarzyło ze mną... nie docenia raczej jeszcze jestesmy razem ale to już jest kwestia dni kiedy dojdzie do prawdziwej rozmowy najbardziej zaluje jednego ja która nigdy nie ufałam facetom zawsze mialam ich na dystans zaufałam własnie temu... zakochałam się.. i cóż przyjaciele mowia nie ma co żałować skoro przez jakiś czas było fajnie... może i tak... nigdy nie wybacze mu jednego dlaczego zaczął, dlaczego mnie w sobie rozkochał a teraz tak z lekką reką odchodzi....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość glizdzia
Mam podobnego faceta i podobny problem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kroliczek kroliczek
dzis jak wstalam z dobrym humorem i weszlam na kafeterie poczytac coscie mi napisali to tak doszlam do wniosku ze i tak mi nikt nie odpowie czy moze on kiedys cos zrobic, albo czy facet potrafi sie zmienic :) to chyba zalerzy od osoby i od okolicznosci, od zaangazowania w zwiazek no i jeszcze pare innych rzeczy :) od dzis postanowilam ze nie bede sie przejmowac przeszloscia faceta, wkoncu ta przeszlosc to jego osobista sprawa , mogl robic co mu sie podoba i co mi do tego, wazne przeciez co jest teraz... wiem jednak ze gdyby cos mi zrobil to i tak wspomnienia u mnie powroca i nie zaufam juz chyba zadnemu... dlatego bede zyla chwila i nadzieja ze wszystko bedzie wporządku ;)) oooo....... !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NowaHeloiza
Moj chlopak był kiedys okropny,zdradzał swoje dziewczyny,pił,palił cpał,podrywał laski tylko dla sexu.A teraz?Jest zupełnie innym człowiekiemi cały czas jest ze mną i wiem co robi a kiedy pisze do niego lub dzwoni jakas laska to jej unika i oczywiscie mowi mi!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość areckii
a co ja mam zrobic jak mam kobite z taka przeszloscia a ja nigdy nie robilem takich rzeczy bo czekalem na milosc??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja wlasnie tez
mam taka przeszlosc balangowo-swobodna, troche kolesi na koncie, potem zjawil sie mezczyzna ktorego pokochalam, i chcialam byc mu wierna i bylam, poza tym w ogole mnie inni faceci juz nie pociagali, wyszalam sie i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kroliczek kroliczek
a no widzisz areckii tak to wlasnie bywa :D wszystko na odwrot :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kroliczek kroliczek
dzieki za wszystkie odp. jak ktos chce niech jeszcze sie wypowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie nie zmieni się
no może na krótko przystopuje - na ile? może na rok, dwa, trzy - no może nawet 10 lat ? 15 ????? ale i tak nie zrezygnuje z innych kobiet, miał ich wiele, dla niego wsadzić gdzieś to jak splunąć, zrobił się łatwy i ta umiejętność nie zanika. No ale w okresie silnego zauroczenia trwającego 3 maksymalnie 4 lata, może TY mu wystarczysz, (no może w tym czasie mieć maleńkie skoki w bok o których się nie dowiesz) , ale potem gdy zauroczenie mija, to taki facet szuka nowego zauroczenia. To taki fajny stan to zakochanie się i tyle jeszcze kobiet chodzi po świecie. Nie licz na stałą wierność takiego faceta, no ale możesz żyć chwilą i być taka sama jak on, może wystarczy ci krótka teraźniejszość a potem możesz tolerować jego romanse jak to robią niektóre kobiety. Będziesz zdradzana, bo ten typ tak ma, ale godząc się na kochanki uda ci się utrzymać jakiś tam związek z tym facetem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×