Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

metafora .

Pytanie do kobiet biorących pigułki

Polecane posty

W sensie, że zaczynasz następne opakowanie tabletek zaraz po poprzednim? Bez najmniejszego problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam bęben taki, że sie nie zpainam w spodnie a w spodnie z wcześniej potrzebnym paskiem wchodzę z lekkim problemem i trochę mi ciasno :| Nie wiem, z czego to może wynikać, nie mam jakiegoś wielkiego apetytu od ostatniego czasu, więc to raczej nie przejedzenie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
napiszcie coś proszę, przecież tyle z Was bierze pigułki... Żadna z Was nie odczuwa tego braku przerwy między opakowaniami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przepraszam, mogłam wyrazić się zbyt chaotycznie - pytam, bo nie wiem, czy ten brzuch tak mi się rozbestwił właśnie przez pominięcie przerwy 7-dniowej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość proszę wypowiedzcie się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zdarza sie. ja mialam takie wzdecia, ze mnie baba w aptece zapytala czy w ciazy nie jestem. bo kupowalam jakies tabletki co ich podobno w ciazy nie wolno. az mi sie glupio zrobilo. ogolnie wzdecia sie zdarzaja. ja procz tego mialam taki odjaz za na kibel chodzilam trzy razy dziennie, nie na siku od cors. przeszlo po dwoch tygodniach. popatrz na necie co powoduje wzdecia i staraj sie tego unikac. moge ci powiedziec na bank jest to ciemny pelnozairnisty chleb.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie z kolei taka historia, że brzuch boli bardzo czesto, tak jakbym miala okres dostac nastepnego dnia. i takie uczucie cięzkości...ble

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
metafora ---> okres powinnas dostac własnie w trakcie tej 7dniowej przerwy, wiec jak nie robisz przerwy, to nie masz okresu, tylko dopiero później po zjedzeniu tego drugiego opakowania. Mogą wystąpic co prawda jakieś delikatne krwawiania (tak przynajmniej jest w ulotce napisane) ale nie jest to regułą. zdazało mi sie czasem jeść dwa opakowania pod rząd i nic takiego strasznego mi sie nie działo, to jest dosyc czesta praktyka jesli chce sie przesunąć date krwawienia. to tyle :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie doczytałam pytania do konca... tak okres powinnas dostac w ten sam dzień tygodnia teoretycznie pozdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ale ja właśnie skończyłam to drugie opakowanie ( między pierwszym a tym nie robiłam przerwy) i wg moich wcześniejszych cyklów powinnam mieć okres w sobotę/niedzielę ... To moja pierwsza taka sytuacja z pigułkami, więc nie jestem doświadczona i nie wiem, czego mam się spodziewać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tę sobotę która była??? jak tak to ja nie wiem, u mnie z reguły było tego samego dnia, ew plus minus jeden dzień. a brałas te pigułii regularnie, nie wymiotowałas w miedzy czasie, nie miałas biegunki? sorry za dociekliwosc, ale pigułki daja 100% pewnosci jeżeli: -spóźnienie nie było dłuższe niz 12 godz - nie miałao sie biegunki w trakcie ok 4 godz od zjedzenia pigułki -jezeli sie tej pigułki nie zwymiotowało w ciagu jakis 4godz od zjedzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, nie wymiotowałam, żadnej biegunki, brałam regularnie, a okres miałam w takim termniie jak wcześniej przy robieniu przerw po każdym jednym opakowaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po kazdym stosunku boj sie isc
jakie tabletki mam brac mam 17 lat i niewiem jakie a po kazdym stosunku bojesuie sie cholernie ze jestem w ciazy ???????/ co mi radzicie pomuzcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość willlia
a ja mam na odwrot, w czasie tych 21dni co biore tab anty to codziennie rano zaraz po przebudzeniu ide na kupke(zazwyczaj normalna ale zdarza sie tez bardziej jakby rozwolnienie ale sie nie przejmuje bo wystepuje to rano a ja tab przyjmuje o 18wieczorem wiec ponad 12h mija) i tak codziennie ,przemiana materii mi sie poprawila a w tej 7 dniowwej przerwie to mam straszne zatwardzenia nawet do 5dni nie chodze na kibelek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×