Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kapiszon22

Szukam dziewczyny na niezobowiązujący sex

Polecane posty

Gość sexowna filigra_nowa
ale świntuch....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sexowna filigra_nowa
ale nie dzis, bo dzis czekam na listonosza i stolarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
który z nich jest lepszy?? Podobno listonosz to tylko umie językiem dobrze robić a stolarz ręką więc nie widze powodu dla którego miałabyś na nich czekać ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rodzice wrócili z pracy
rozumiesz..... odcięli dzieciakom dostęp do kompów.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEHE no skoro nazywasz 20 paro letnie dziewczyny dzieciakami no to jestem ciekawy jak nazwiesz dziewczyne która ma 30 lat ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
owszem wszystkie nie. Ale wez pod uwage ze niektore sa na tyle tepe ze siedza jeszcze w liceum. Osobiscie nie znam zadnej i nie zamierzam poznac ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tego czy potrafią bajerować młodych napaleńców to nie wiem ponieważnie należe do takich :). Ale z niektórych postów to ewidentnie wynika że potrafią i nawet dobrze im to wychodzi. Co do tych tępych to wiem to od znajomych bo spotkali się z takimi przypadkami. Bylo to nieliczne jednostki ale były ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość michalinka z zakątka
. fajny taki niezobowiązujący układ . ja właśnie dzisiaj zakończyłam taką przygodę ,trwało to od roku i było w porządku ,spotykaliśmy się tylko wtedy kiedy mielismy braki i ochotę , .ale czas sie pozbierać i stanąć prosto w twarz z życiem , po co taki układ który nic nie niesie za sobą ? .powiało moralniakiem . troche i tak.life is brutal .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie zawsze taki układ nic nie niesie za sobą. W niektórych przypadkach ludzie się zakochują w sobie no ale to wyjątki. Faktycznie jedynym plusem tego jest że zawsze kiedy się ma ochote lub braki można to nadrobić własnie w ten sposób :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość michalinka z zakątka
za daleko . nawet nie proponuj nie poto wyrzekłam się tamtego(😭) , żeby pchać się w następne.choćbym musiała na ogórku siadać , nie zadwonię!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość michalinka z zakątka
ale błędów narobiłam . sorki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to może czas na nowe znajomości?? NIe koniecznie od razu sex. Spotkanie na piwo porozmawianie :). Co Ty na to ??:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość michalinka z zakątka
za daleko! Wielkopolska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×