Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

frida10

tupperware

Polecane posty

ogórki mało solne miska bella 4,3l 1kg ogórków koper chrzan czosnek około 3-4 ząbki układamy i robimy zalewę na 1l wody 1 łyżka soli taka z czubkiem należy rozmieszać w wodzie i zalać ogórki jak będzie mało wody to trzeba dorobić zalewy i pamiętać o tym że nie zalewamy do pełna miski bo ogórki fermentują i będzie nam kipiało miskę zakrywamy i odstawiamy woda może być zimna i ciepła w ciepłej szybciej się ukiszą w czasie fermentacji miska może się otworzyć w tedy trzeba ponownie zamknąć w misce 4,3l mieści się troszkę więcej niż kilogram ogórków a co do sitka tego w promocji to z pewnością mieści si e puszka kukurydzy kilogram truskawek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moonika5
Witam mam do sprzedania nową mise 3l do ciasta cena 35 zł oraz nowy cud kuchenny cena 45 zł i wiele innych rzeczy w atrakcyjnych cenach . kontakt monikaoliwia@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malwina Tupperware Warszawa
Do nick7 Ja również miałam kiedyś podobna sytuację. Pani gospodyni, która zorganizowala party dla siebie i 2 córek dzien przed dostarczenie zrezygnowała z całego zamówienia na kwotę około 900zł. Dystrybucja przyjeła zwrot bez żadnych komplikacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TUPPERWAREeee
monika5- jak zapłacę za przesyłkę to wyjdzie podobnie jak na prezentacji w promocji -tyle że nie dostanę gratisow ani gadżetów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Basia z Płocka
Oj, coś czuję, że kolejna konsultantka nie może wytrzymać z zazdrości... A prawda jest taka, że każdy kupuje, jak mu wygodniej i jak chce. Wiele rzeczy kupiłam na prezentacjach i jakoś wielkich gadżetów ani gratisów nie dostałam. Więc ostrożnie z pisaniem o tych bezpłatnych gadżetach i gratisach. Już sobie wyobrażam, że kupując jedną miskę, dostanę nie wiadomo co za darmo. Zachowajmy choć odrobinę zdrowego rozsądku ! A co kupowania "poza prezentacjami", to kupiłam ostatnio woka bez teflonu na allegro za 246 zł w tym darmowa wysyłka. U konsultanki zapłaciłabym 999 zł i dostałabym gratis za 20 zł...Może jednak czasami opłaca jednak kupić poza prezentacją?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cmm
a slyszalas o mrowkowej promocji w maju, a wcześniej podobnej w styczniu? jakbyś na pokazie kupiła woka w maju do dostalabys TG 37 5 misek różnej pojemnośi i majowke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Basia z Płocka
Wszystko fajnie ale..może ja po prostu nie chcę tych misek, więc po co mi taki gratis? Rozumiem, że firma i konsultantka wolą, abym wydała 1000 zł zamiast 250 zł. Ale ja wolę zapłacić tylko za coś, co jest mi naprawdę potrzebne. Nie robi na mnie wrażenia, że dostanę zestaw nawet 10 misek bo, powiedzmy sobie szerze - tak naprawdę nie jest to gratis. I każda konsultantka o tym wie. Ja po prostu za to wszystko płacę, a zwykłą manipulacją jest twierdzenie, że ja to dostaję gratis. To tak, jakbym chciała kupić telewizor za 2000 zł i w sklepie powiedziano by mi - proszę zapłacić 4000 zł a dostanie Pani gratis dvd warte 200 zł. To ten sam mechanizm tylko na inną skalę. Ale jak pisałam - każdy ma możliwość wyboru. Jeżeli ktoś chce się nabierać na tanie sztuczki tupperware, to w porządku. W końcu wydaje własne pieniądze. Ja szanuję własne i dlatego kupuję na pokazie tylko to, co mi się po prostu opłaca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BogusiaWa
Całkowicie popieram powyższe opinie Basi. Ja bardzo sobie chwalę naczynia Tupper ale wszystko kupuję przez internet, głownie na allegro. Może byłoby inaczej ale kiedyś byłam na prezentacji. Jak się okazało, ustawianej. Potem od koleżanki z innego miasta dowiedziałam się, że to bardzo częsta praktyka w tej firmie. Na prezentacji byłam dosłownie atakowana, aby kupić wiele rzeczy. Ustawione koleżanki konsultantki i gospodyni były tak nachalne i tak agresywne, że aż się popłakałam na tym spotkaniu. od tej pory powiedziałam sobie, że kupuję to, co chcę i bez żadnego przymusu. Dlatego spokojnie robię zakupy bez tych natrętnych konsultantek w zaciszu domowym. Nie dość, że taniej, to jeszcze komfortowo. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cmm
ależ kupuj co chcesz, korzystaj z promocji ale takie dysproporcje cenowe jak w przypadku woka są rzadkie.woka też był w promocji i nie Kosztowal 900 tylko 39

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DagmaraWdowczyk
Argument, że coś było w promocji jest bardzo słaby. Niestety, powiedz mi, kiedy będzie znowu w promocji? Za ileś miesięcy czy lat? Tego nikt nie wie. Na ogół kiedy chcemy coś kupić, potrzebujemy to teraz. Czasami możemy czekać na promocje wiele miesięcy a i tak możemy się nie doczekać. Chcę teraz kupić miskę do ciasta 3l? Jaki mam wybór? Mogę kupić u Moniki za 35 zł + wysyłka czyli ok 45 zł. A ile teraz zapłacę za nią u konsultantki? 70 zł. Używanie cen promocyjnych do argumentacji jest po prostu nie fair, bo takie mogą obowiązywać np. raz w roku. A my możemy chcieć coś kupić w zupełnie innych okresach czasu. A wtedy obowiązują ceny katalogowe które zabijają. Przynajmniej mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj, dajmy sobie już spokój z tymi dyskusjami na temat zakupów i cen. Niech tutaj każdy decyduje samodzielnie. Po co nam takie konfliktowe dyskusje. Lepiej pogadać o zastosowaniach i przepisach bo tutaj przynajmniej wszyscy są zadowoleni. Mario - dziękuję za przepis na ogórki :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
proszę bardzo i mam nadzieję że się udadzą i będą smakowały a co do konsultantek które tak namawiają do zakupu to nie jest fajne ja jak prowadzę prezentację zawsze mówię ze jestem tutaj po to by opowiedzieć o produktach a nie naciągać na zakup zawsze mówię ze każdy kupuje to co chce kupić i to czym jest zainteresowany i nigdy nie miałem niezadowolonych klientek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W ładnych kolorach są miski Tri Star. czy one mają jakieś dedykowane dla nich zastosowanie? Czy są bardzo szczelne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moonika5
W tym tygodni w promocji obieraczka pionowa 20 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malwina Tupperware Warszawa
Do EliK Pytasz o te miski, które były w poprzedniej ulotce? To tak posiadają pierwsza klasę szczelnosci, czyli do 1/100mm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich .Od dwóch miesięcy jestem zafascynowana produktami tupperware. Mam ich sporo, między innymi taka miskę do kiszenia ogórków, ale słyszałam że jest jeszcze takie wiadro do kiszenia. Czy ktoś się orientuje jaka jest cena ,bo nie znalazłam go ofercie tupperware.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moonika5
Wiadra o ile bedą to pod koniec sierpnia i cena okolo 70 zł w promocjii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkjolka
A na czym polega fenomen tego wiadra? Bo już pare osób o nim wspombialo na tym forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość diamonths Poznań
ja się np w poniedziałek na mitingu dowiedziałam że w wiadrze idealnie pierze się delikatną bieliznę i inne rzeczy... należy zalać pranie ciepłą wodą z proszkiem i odczekać 20 minut pod zamknięciem, nie dłużej bo brud potem ponoć wchodzi spowrotem, czyli idealne na camping, a ogórki można zakisić i trzymać nawet 2 sezony...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moonika5
Tak można w nim prac ale juz nie zakisisz juz potem w nim ogórków bo wiadro przejdzie zapachem proszku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prosze o szybka odpowiedz
Czy sitko z obecnej promocji ma male dziurki? Czy mozna odcedzic nim np kozuch z mleka albo inne "drobne" rzeczy? Dziekuje za odp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama mani :)
Czy spizarenki (na cebule I ziemniaki ) maja jakies "cudowne" :) wlasciwosci? Chodzi mi o to czy trzymajac w kuchni ziemniaki lub cebule nie beda sie one szybko psuly? Jakie sa pojemnosci spizarenek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Honia...
Spiżarenka ziemniaczana ma 5,5l, cebulowa 3l. Warzywa można dłużej przechowywać. Ziemniaki, cebula oraz czosnek mają odpowiedni poziom wilgotności, minimalizują kiełkowanie, nierozprzestrzeniaja się zapachy, minimalizują kondensację wody w środku, warzywa mniej wysychają oraz są jędrniejsze. Po za tym mamy porządek w kuchni, nie fruwają łupinki np. z cebuli. Możemy ustawiać jedną spiżarenkę na drugą, mamy więcej miejsca. Warzywa są chronione przed dostępem światła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama mani :)
Dziekuje Honiu.. A co z sitkiem? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Honia...
Sitko ma około 1l pojemności, dla lewo i prawo ręcznych. To co w nim będziemy odcedzać zależy od nas, do większych ilości jest większe sito, dziurki są tylko w dnie, wielkość 1 dziurki 2mm X 2mm, sito ma dziurkę do powieszenia, poręczne do odcedzania małych ilości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam szklarnie mam szklarnie!
:) :) jedną kupiłam a drugą dostałam od koleżanki w prezencie ! :D wypierdzieliłam te szuflady w lodówce i ....nareszcie mam spokój z obslizgłą marchewką czy selerem !:O :O nie interesuje mnie jak to działa ale działa ! Na wierzch rzucam koperek ,czy pietruszke zieloną i nie stresuje sie ze jutro zdechnie! Rzodkiewka chrupiąca nawet 3 tygodnie -nie wierzyłam ale teraz wiem ze to prawda ! Nobel dla faceta ,który to wynalazł !:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malwina Tupperware Warszawa
Tak się składa, że ostatnio była promocja na szklarnie 3,6l i dostawaliśmy wszyscy drugą szklarnie o poj.1l gratis. Szklarnia to doskonały produkt!!! Zaskoczy Cię jeszcze nie raz i to napewno pozytywnie. Ja jak zobaczyłam pietruszkę przyniesiona latem z ryneczku nastepnego dnia w mojej szklarni byłam w szoku! Ze zdychajacej natki zrobiła się chrupiąca, jedrna i soczysta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moonika5
Witam posiadam wiele nowych produktów tupperware w ciekawych cenach jak np. cud kuchenny 45zł , duży nóż szefa kuchni 50 zł , obieraczka pionowa 20 zł i wiele innych ptroduktów Zainteresowanych prosze o konakt 510123053 lub monikaoliwia@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×