Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

frida10

tupperware

Polecane posty

Gość Honia...
Basiu ciekawe gdzie powyższe wszystkie rzeczy widziałaś na allegro bo nie które są po raz pierwszy. Po za tym skoro masz tak tanio na allegro to czemu tak bardzo krytykujesz, kupuj na allegro i będzie taniej. Jak myślisz czy konsultantki mają pracować charytatywnie a może jeszcze mają do tego dokładać. Nie wszyscy mają taki rabat jak nie którzy na allegro. Śledząc twe wypowiedzi wnioskuję, że raczej nie masz nic z tapera, a może się mylę??? Wszystkie produkty są według Ciebie be, ale czytasz zapewne wypowiedzi ludzi zadowolonych, zapomniałam według Ciebie to tylko konsultantki chwalą aby sprzedać, co???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nick7
Dzieki za info opromocjach naPanią zawszemożnaliczyć .życze miłego dnia wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam!!! Bardzo proszę o skanowanie lipcowej promocji na adres kaska.pancerz@vp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Honiu - problem allegro toczy się chyba od początku tego forum. Czy wiesz, ile razy były wypowiadane słowa, że centrala firmy ma już plan na sprzedaż poza oficjalnym kanałem? Przez ten cały czas nic się nie zmieniło. Ja myślę, niestety na niekorzyść konsultantek, że po prostu firma po cichu wspiera zwiększone przychody z takich nieformalnych źródeł. Bo tak naprawdę, pieniądze z allegro też zasilają Tupper Polska więc dla nich to pewnie jedno licho skąd pochodzą aby tylko było ich jak najwięcej. Takie życie...Firma musi zarabiać a podobno zeszły rok był po prostu zły. A jak widzę oficjalne działania Tupper polegające na łapaniu ludzi w marketach, to też są działania, które zmieniają trochę dotychczasową formę sprzedaży. Nie wspomnę już o managerkach sprzedających "na lewo". No cóż, podobno każda ryba psuje się od głowy. Doszły mnie też głosy (nie wiem, czy prawdziwe), że firma planuje uruchomienie sklepu internetowego z cenami katalogowymi, aby każda osoba, nawet z najmniejszej miejscowości, mogła dotrzeć do produktów Tupper. Jeżeli to prawda, to też będzie zmieniać trochę "zasady gry". Ale w sumie czas pokaże, jak to będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Honia...
Elu wiadomo, że my nic nie zmienimy. Śmieszy mnie tylko takie zachowanie na forum osób które tylko wszystko krytykują. Przecież forum jest dla tych co chcą się czegoś dowiedzieć, owszem rozumiem można być z czegoś nie zadowolonym i wyrazić swe zdanie ale odgrażać się "zobaczysz czy za pół roku będziesz jeszcze z czegoś korzystać" lub "ceny są z kosmosu", może nie są małe ale coś za coś. Chcesz tanio idź do marketu, mnie jeśli na coś nie stać to się tym nie interesuję, mam wybór. Tak na prawdę nie stać mnie na marnowanie pieniędzy i wolę wydać nawet sumę z kosmosu i mieć coś co posłuży mi przez lata. Wiadomo każdy decyduje sam na co wyda swe pieniądze ale zawsze warto popytać i dopiero wtedy skusić się na zakup. Wiele lat temu usłyszałam, że podobno Anglicy są bardzo oszczędni, dlatego kupują drogie ale trwałe rzeczy, zresztą w Polsce też już od kilku lat wiele osób tak postępuje bo jak kupimy tanio to na krótko. Jeśli wydamy większą kwotę to oszczędzamy i uważamy aby się ta rzecz nie psuła, ostatnio bardzo zaśmiecamy nasz ukochany kraj, a jest tyle sposobów aby temu zaradzić..... Pozdrawiam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To forum niczym się nie różni od innych. Zresztą popatrz na naszych polityków, media itp. Przecież wszędzie mamy nasze polskie piekiełko. Ja sobie bardzo cenię to forum bo chociażby ostatnio byłam bardzo napalona na otwieracz do puszek. Wiem, że teraz będzie tańszy ale w sumie stwierdziłam dzięki podpowiedziom na forum, że w sumie to go nie potrzebuję. Trochę w nawiązaniu do Twojego posta o zaśmiecaniu, kupiłam 2 butelki ECO :-). Powiedz mi, czy Twoim zdaniem, jest coś naprawdę wartego zakupu w tej ulotce promocyjnej? Wiem, że ludzie zaczynają się zachwycać miską 10L ale ja jej po prostu nie potrzebuję. Już nie wspomnę o miejscu dla niej w mojej małej kuchni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moonika5
Witam z tej oferty co warto polecić to napewno dzbanek i kubeczki które super sie sprawdzaja na wyjazdach jak również do przechowywania w lodówce. Dobra cene ma też maly maxymilian pojemność która jest odpowiedna na rózne sałatki czy do przechowywania w lodówce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość honia...
Elu jeśli chodzi o dużą miskę, to warto ją mieć jeśli się dużo piecze w większych ilościach. Ja mam taką tylko w czerwonym kolorze bo piekę np.chleb z kilograma mąki i ona jest do tego super czy rogale często w dużej ilości. Dzbanek polecam osobom które często robią kompoty lub lemoniady. Pojemniki warto mieć tylko wtedy gdy zamrażamy koperek lub natkę pietruszki bo są małej pojemności (400ml) Co do otwieracza to jeśli kupujesz mało puszek to faktycznie po co, chociaż mi się bardzo spodobało, że nie dotyka zawartości puszki nie brudzi się przez to i nie dostają się do puszki bakterie i oczywiście go nabyłam. A pro po rogali wypróbuj robione bez jajek; Rogale bez jajek; 0,5 kg mąki wsypać do miski + do tego 1 kostka margaryny ( można dodać szczyptę soli gdy chcemy z słonym farszem), całość rozkruszyć jak na kruszonkę, wlać do tego 0,5 kostki (5dkg) rozrobionych drożdży w 0,5 szkl (125ml) słodkiej śmietanki (12%lub 18%) z 2 łyżkami cukru (do słonych wystarczy 1 łyżeczka cukru). Wszystko ugnieść przez chwilę i zamknąć w misce jak strzeli 2x to można wałkować, po zwinięciu niech chwilkę podrosną (można posmarować rozkłóconym jajkiem). Pieczemy w 190 st C około 20-30min, z termoobiegiem piekę 2 blaszki na raz, trzymam ciut krócej, czas pieczenia zależy od wielkości, super smaczne i szybkie do zrobienia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moonika5
Skan ulotki powysyłany kto jeszcze potrzebuje prosze pisac monikaoliwia@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eliza_Michalik
Szukam samego pojemnika do multirozdrabniacza lub tego niższego - rozdrabniacza plus. Niestety, został ułamany znajdujący się na dnie taki wystający "dziubek" i noże źle pracują. Kontakt eliza.michalik77@gmail.com.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Honia...
Ten pojemnik można reklamować, ułamuje się najczęściej gdy wkładamy mieszadełko razem z nożami przy przechowywaniu. Sam pojemnik możesz też ewentualnie dokupić w częściach zamiennych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eliza_Michalik
Niestety, nie mogę reklamować bo rozdrabniacz został kiedyś kupiony na allegro. Cóż, muszę więc poszukać nowego pojemnika lub dokupić zestaw uzupełniający albo nowy rozdrabniacz. tym razem już z gwarancją bo wygląda na to, że jest to bardzo delikatny element.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pojawił się temat rozdrabniacza i przypomniało mi się pytanie. Czy noże podlegają reklamacji? Niestety, moje są już ewidentnie stępione bo rozdrabnianie wychodzi coraz gorzej i bardziej zgniatają niż tną. Skoro gwarancja jest 30 letnia, to podejrzewam, że dotyczy całego urządzenia i nie będzie problemu. Proszę jednak o potwierdzenie, abym nie dała "plamy".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość honia...
Niestety noże nie obejmuje gwarancja ale można je zamówić u konsultantki jako części zamienne. Części zamienne też liczą się gospodyni na party do obrotu. Jeśli chcesz dowiem się jaki jest koszt noży i pojemnika. Wszystkie ostrza typu obieraczka, rozdrabniacz czy szef nie podlegają gwarancji, chodzi oczywiście o stępienie, gdy nóż by się rozłamał to jest gwarancja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Honiu - jakbyś mogła sprawdzić cenę noży, byłabym wdzięczna. Mam tylko nadzieję, że nie są zbliżone cenowo do całego rozdrabniacza bo wtedy, to już bym wolała kupić nowy rozdrabniacz :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość honia...
Noże do rozdrabniacza kosztują 45zł, można spróbować je na ostrzyć chociaż by trzeba zwrócić sie do osoby która się na tym zna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję. Mąż się wściekł przez telefon i powiedział, że mam w domu tyle noży, że mogę spokojnie ciąć nimi. Zawsze mu mówiłam, że kupuję tupper bo mam gwarancję do końca życia a teraz okazało się, że to, co się naprawdę zużywa, nie podlega gwarancji. Trudno. Może mu przejdzie, bo jak nie, rozdrabniacz idzie w odstawkę i trzeba będzie kroić cebulę nożem :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość honia...
Możesz spróbować reklamacji ale raczej nie będzie pozytywna, chociaż w przypadku obieraczki raz gospodyni reklamowałam ją, miała 15lat i dostała całą nową, bo miała wyrobiony uchwyt trzymający nożyk, ale na szkoleniu mówili nam, że stępione ostrza nie podlegają reklamacji, to samo dotyczy noży kuchennych ale wiadomo ja po prostu trzeba naostrzyć, natomiast jeśli nóż spadnie i pęknie nawet ostrze szczególnie dotyczy to noży szefa bo są hartowane, to wymieniają na nowe... Pozdrawiam miłego dnia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzwoniłam w międzyczasie do dystrybucji i zaproponowali mi zakup nowego rozdrabniacza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cmm
ELA K- proponuję naostrzyc nóoze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arek8221
witam jestem facetem i uwielbiam gotowac na poczatku bylem sceptycznie nastawiony na te produkty pierwszy byl dzbanek mam go juz 7 lat i dalej smiga potem zostalem konsultantem i kupowalem to co mi potrzebne reszte wygralem w konkursach mam ultra plus miski do ciast szef kuchni rozdrabniacze itp naprawde polecam ale naprawde jesli chcecie cos sobie kupic niech wam kosultanteka opowie dokladnie co i jak sie je jesli bedzie was zbywac i wciskac kity nie kupujcie szukajcie innej a najlepsi sa faceci kosultanci fajnie gotuja pozdrawiam Arek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zgadzam się z tobą Arek też jestem konsultantem i mam mnóstwo produktów i jestem z nich zadowolony i poproszę skan ulotki m.dyba@wp.pl pozdrawiam Mariusz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość honia...
Oby nie wpadli w samozachwyt hihihi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Weronika_Kulesza
Czy jest mozliwość dokupienia samej pokrywki do miski maksymilian 7,5 l? Niestety, nie zauważyłam wczoraj że kuchenka jeszcze była gorąca i pokrywka lekko się stopiła. Ile taka pokrywka może kosztować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moonika5
Witam można dokupic dopytam jaka cena i dam odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dostalam dzis pingwiny zrobiłam lody,ciekawe jak mój syn na to zareaguje bo juz sie nie mógł doczekać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×