Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

frida10

tupperware

Polecane posty

Gość gość
Dostajemy biuletyn na maila przeciez

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ooooooo dzięki za info, jestem nową konsultantką i nie dostałam informacji, że biuletyn jest na maila.... to jest maila od managera czy z firmy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja dostałam od dystrybutora

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak - firma zmierza ku upadkowi. Nikomu przy zdrowych zmysłach nie opłaca się pracować. Żal mi dystrybutorów, którzy włożyli ogrom pracy, aby rozwinąć swój region i pieniędzy też w wyposażenie sal, a teraz zostali z niczym. Menadżerki też nie będą pracować za nic, a konsultant miał jakieś prezenty, teraz jest ich co raz mniej. A team director nie będą mieli czym motywować do pracy, bo nie mają magazynów. Szkoda, będziemy kupować dla siebie, bo produkt jest fajny. Też nie wiadomo jak długo, bo nic nie zastąpi atmosfery na mitingach i te spotkania dawały powera do pracy. Oj szkoda, szkoda. Trzeba szukać innego zajęcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jest cienko,ceny za bardzo poszły w górę.:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"góra" ma więcej do stracenia- tym bardziej nie rozumiem ich postępowania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dajcie ściereczki do szyb w rozsądnej cenie, to obroty wzrosną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ściereczek mam dużo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja nie mam, na święta się rozeszły a zapasów nie robię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To jak masz dużo to se trzymaj nikt ci nie kazał robić zapasów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale słownictwo ,,se'i arogancję słychać w słowach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zgadzam się było kombinatorstwo w firmie klepali zamówienia i rekrutacje upychali garaże i tapczany to nawet głośno o tym mówili po 30 rekrutacji w miesiącu.....bo były patelnie za rekrutacje. Wreście się to wszystko im ukróci to teraz na fecbooku namawiają aby składać zamówienia wyścigają się jedna na przeciwko drugiej. Ja niestety nie miałam dobrej menedżerki nie miałam od niej żadnego wsparcia wręcz ignorowała mnie na każdym kroku.A robiłam zamówienia regularnie........w koncu ją dosięgła sprawiedliwośc teraz trzeba sprzedawać zapasy z tapczanów....hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W systemie jeszcze nic nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Macie już biuletyn???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak rekrutujemy w nowym systemie ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nawet na kafeterii cisza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tajemnica??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Coś wiadomo??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam bielutyn za 5 zl moge każdej wyslać ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Taaaakie śmieszne, ze boki zrywac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W systemie jest wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rekrutujemy tak. Wchodzimy na stronę Tupperware i klikamy dołącz do nas,piszemy ,że znam konsultanta rekrutującego i swoje dane.Dalej poleci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nawiązując do w/w wypowiedzi,to teraz zapasy z tapcznów chętnie się sprzedają,ponieważ tak ceny wzrosły i promocje słabe. Teraz wycofamy pieniążki z zarobkiem.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szkoda,że tak późno firma wprowadziła zmiany już dawno mogła ukrócić ta sytuację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niczego firma nie ukróciła. Dalej będą rekrutacje jak będzie fajny prezent. Co zrobiła firma to zniszczyła to co budowali dystrybutorzy. Przede wszystkim wspaniałą atmosferę na mitingach, kontakty z ludźmi, teraz nikt nie motywuje, ja zawsze z niecierpliwością czekałam na telefon i zachętę czy to ze strony moich dystrybutorów czy menadżerki. A teraz jest mi wszystko jedno. Co tydzień gotowała inna grupa. Wymiana fajnych przepisów. Na mitingi przychodziły również zaproszeni goście. Teraz wszystko wzięło w łeb. Niedługo trzeba będzie pozamykać sale mitingowe bo kto będzie za nie płacił. A te kpiarskie wypowiedzi powyżej to chyba z zazdrości. Ci którzy zrobili sobie magazyny w domu teraz górą. Ceny rosną a popyt na produkty jest. Wszystko sprzedadzą i jeszcze na tym zarobią. Wcześniej opłacało im się zamawiać bo były super prezenty. Teraz niekoniecznie więc będą pozbywać się zapasów, a my nie sprzedamy bo ceny teraz są dużo wyższe. Czyli kto na tych zmianach wyszedł dobrze - kombinatorki.I chwałąa im,że umieją zarabiać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No własnie to co budowała dystrybucja ale chamsko że firma kazala wpisać w systemy starych nieaktywnych osób ha ha i na co oni liczą że będą z checią robić na PANA Darka Per sztab Warszawa pomarzyć możecie :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szkoda słów, zobaczycie zostanie garstka i zostaną właśnie największe kombinatorki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dlaczego maja zostać kombinatorki? Jezeli jestes aktywna i robisz pezentacje to pracujesz na swoje prezenty,masz fajnego menagera ,dostajesz biuletyny ,masz kontakt telefoniczny. Uwazam ze teraz jest lepiej,paczka do domu nie musisz targac torby,prezenty w zamówieniu nie musisz pamietac ze cos masz jeszcze do odebrania. wystarczy zmienic nastawienie a nie ciagle narzekać .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jest beznadziejna sytuacja z brakami. Złożyłam zamówienie na 950 zł,wskoczył tylko prezent za 550 zł,nikt nie mógł mi pomóc.Musiałam wysłać i nie chcą mi dać prezentów za wyższy poziom.:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×