Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

frida10

tupperware

Polecane posty

Gość gość
Czy jak nie uwzględnią reklamacji to odsyłają reklamowane produkty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak odsyłają na nasz koszt. myślę,że do każdego produktu będzie kartka z uzasadnieniem,dlaczego nie uznane.Wtedy przedstawimy klientowi. I nie krytykujmy firmy do klienta,to dla nas ujma. Klient często wie,że to z jego winy. Mówmy,że jeżeli upadnie ,nie ma reklamacji. Miłego dnia.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak odsyłają na Twój koszt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak produkty odsyłają na Twój koszt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak,odsyłają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli reklamacja jest nie uznana to dzwonią i pytają co mają zrobić. Jeżeli chce się aby odesłali reklamowane produkty t o są odsyłane na koszt tego co składał reklamację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O czym my mówimy, jak się sznurek****ał to nie upadło. Albo jest 30 lat gwarancji, albo nie ma. Tu nie mówimy o usterkach powstałych przy złym użytkowaniu czy nie uwadze. Firma o nas nie dba i jeszcze mam jej kadzić. Całe to nowoczesne tupperware z nowoczesnością nie ma nic wspólnego. Szkoda, że nie wiecie jak traktują menadżerki czy team leaderki, które nie chcą już nimi być. Jakby na nich nie pracowały. Szkoda słów, Przykre, ale prawdziwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O czym my mówimy, jak się sznurek****ał to nie upadło. Albo jest 30 lat gwarancji, albo nie ma. Tu nie mówimy o usterkach powstałych przy złym użytkowaniu czy nie uwadze. Firma o nas nie dba i jeszcze mam jej kadzić. Całe to nowoczesne tupperware z nowoczesnością nie ma nic wspólnego. Szkoda, że nie wiecie jak traktują menadżerki czy team leaderki, które nie chcą już nimi być. Jakby na nich nie pracowały. Szkoda słów, Przykre, ale prawdziwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak śmiechem żartem, ale by mogli dać te ścieki do szyb bo w grupie nie mam zamówień-taki słaby ten lipiec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Własnie o to chodzi niedbalstwo ludzi o produkty Jedna grupa osób które mają produkty które kupiły 10 lat temu stan idealny są takie panie bo widzialam na własne oczy ich plastki A druga niedbalstwo potrafia wszysztko uprac w zmywarce na 80 stp ze nawet napis zejdzie i sa zdziwieni noz ale co niechlujstwo wobec ludzi niezna granic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chyba zrezygnowali ztych piątkowych ofert - głupie to było, wysłałaś zamówienie w czwartek a tu w piątek coś dodatkowego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dodatkowe oferty są dobre,w piątek też mogą być,aby bywały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Napiszcie proszę,jak wam idzie rekrutowanie w nowym systemie.? Udaje się wam ,godzą się nowi ludzie na rejestrację?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak oczywiscie ale prezenty za 550 zl wiele pozostawiają do życzenia kupuja za 100 zl 200 zl i nie konczą do 550 zl ale firma chyba zadowolona jest troche zaoszedzili.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do zamówienia za 550 motywuje tylko to by za kuriera nie placic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Napiszcie jutro co doszło jak tylko dostaniecie biuletyn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dojdzie coś w tym tyg?? Bo w systemie nic nowego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Od 17 lipca jajeczny garnuszek 34.9;rękawica silikonowa 69.9;Julki 39.9 i pojemnik 1l za 29.9.Cen dokładnie nie pamiętam ale coś koło tego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Słabe te oferty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Panie dopytują o pojemniki do mrożenia. O różne pojemności i możliwość zakupu pojedynczo w duetach i zestawach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dajcie je w ofercie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak, polarniki rowniez, teraz sezon na mrozenie owoców

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kiedyś, bardzo, bardzo dawno na początku tupperware w Polsce konsultantka upuszczała miski an podłogę i mówiła że nie ma się czego bać bo to tupperware i nic się nie pobije. A dzisiaj co? Łopatka do obracania ryby na patelni stopiona na krawędzi, reklamacja odrzucona bo łopatki nie wolno używać do gorącego. To ja się pytam po co mi taki sprzęt? Żeby trzymać w szafie i mówić że go mam ? Porażka, miśka Maksymilian przez nie uwagę spadła z blatu kuchennego na DREWNIANĄ podłogę i odpadło ucho, nawet nie wysyłam do reklamacji . Tupperwaare znalazło się na równi pochyłej. Pozdrawiam i życzę powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziadostwo sie robi i tyle.Widzę po materiale- np w cudzie kuchennym i zawsze sypkich pokrywki.Dawniej były masywniejsze a teraz badziewie.Tak nie widac tylko jak wezmiesz do ręki jedno i drugie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Łopatkę wolno używać do gorącego,ale nie wolno zostawiać na gorącej patelni,bo silikon na rączce się stopi.Normalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszyscy oszczędzają,ale nasz towar jeszcze jest najlepszy.Badziewie,to z innych sklepów.Dałam za pojemnik do mrożenia firmy x-17zł ,zamroziłam i przy otwieraniu pękła pokrywka.I co ,nie ma żadnej reklamacji.Nie można też dokupić pokrywki. Mnie zaostrzone reguły reklamacji nie przerażają. Martwi mnie brak dobrych ofert i słabe TG.:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oki ale pokrywa do pojemnika z tupperware kosztuje nie mało Ja mroże w zwyklych. A nawet po lodach za zachwalanie dziekuje mam takie i takie pojemniki i różnicy wielkich nich nie ma tyle że tupperware kosztują majątek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po lodach nie nadają się do ponownego zamrażania. Proszę na ten temat poczytać. Ale mrozić można też w woreczkach do tego przeznaczonych. Ja mam pojemniki tupperware do mrożenia już kilka dobrych lat i jestem bardzo zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do gościa godz. 11 może pani wyjaśnić dlaczego sądzi pani, że po lodach nie nadają się do ponownego wykorzystania? Bo według mnie to totalna bzdura. Jestem konsultantką z wiedzą dietetyczną i wyjaśnię, że pojemniki tupperware wykonane są z tworzywa PP 5 tj polipropylen czyli takiego samego jak pojemniki, w których kupujemy w sklepie lody, jogurty, śmietanę, serki itp. To ten sam surowiec nadający się do wielokrotnego użytku. Jedyna różnica to jakość wykonania, wzornictwo, kolorystyka i marlketing - czyli walory subiektywne decydujące o naszych wyborach konsumenckich. Do zastanowienia dla każdego czy posiadać produkty tupperware i zapłacić taką cenę. Dla mnie ceny odrealnione do surowca, ale kupuję bo je lubię i mnie stać na ten kaprys. Proszę jednak nie wciskać ludziom kitu marketingowego że są lepsze, zdrowsze od innych bo surowiec jest ten sam. A przy okazji proszę również tonować argumentację o jakości bo wg mnie od dwóch lat firma oszczędza na jakości dlatego coraz więcej reklamacji dotyczących produktów właśnie z ostatnich 2 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Święta prawda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×