Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Traugutt

Śniła mi sie moja eks

Polecane posty

Gość Traugutt

Rzadko pamiętam co mi się śniło, ale dziś było mi dane zapamiętać. Byłem w mieszkaniu ze swoją eks. Przytulaliśmy się, całowaliśmy, jak za dawnych lat.. Wszystko powoli prowadziło do seksu, ale to już mi się nie przyśniło...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie sie czesto sni, jak uprawiam seks z moim eks.... coz.... chociaz w snie moge byc zaspokojona:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JAS
Sa takie nmoce co jakis czas ze śnią się eks mnie tez sie dziś sniła to własniebyła ta noc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monyka1
co to moze znaczyc ze nadal kochamy ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Traugutt
A jak to jest w przypadku kobiet i snach o seksie - też macie jakies niespodzianki czasami, robicie się mokre bardzo i nagle się budzicie? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Traugutt
monyka1 - może... ja do końca życia chyba będę się zastanawiał nad tym, dlaczego już z nią nie jestem.... a o powrocie nie ma mowy.. próbowałem i tylko się ośmieszyłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anitka1
Traugutt to ona odeszla ?? jesli tak to bez zadnych wyjasnien??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Traugutt
anitka1 - miała mnie widać dość.. nie miałem u niej takiego kredytu zaufania jakim ja ją obdarzyłem najwidoczniej. Widać nie pasowaliśmy do siebie... na "do widzenia" otrzymalem tylko kilka gorzkich slów w smsie, powód był idiotyczny. Ja miałem już plany tego dnia, a ona chciała bym koniecznie do niej przyjechał. Napisała, że jeśli mam plany to zrozumie. Widać nie wiedziała co pisze, bo ze zrozumieniem to miało mało wspólnego... I to po prawie 2 latach. Tak jakby zapomniała jak się starałem i jak przezwyciężałem samego siebei dla niej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Traugutt
więc co to może znaczyć - mam na myśli sen?? chyba umysł sobie jaja robi... tęskni...??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmmmmmm.......
sen to jestd zialanie podswiadomosci. Poprostu sniles o czyms przyjemnym, co daje ci relaks itp, to jest tylko wspomnienie, i nie musi oznaczac ze akurat tesknisz za nia, ale za uczuciem, za bliskoscia...za seksem ;) poczytaj Freuda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×