Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość oreiro

to jeszcze nie koniec.. o nie!

Polecane posty

Gość oreiro

nie wiem jak to wytłumaczyc... 3 mesiące temu zakończył sie mój zwiazek z pewnym meskim ciałem.. Nie spotykamy sie nawet przypadkowo, nie utrzymyjemy żadnego kontaktu, nic. Niemniej mam jeszcze dziwne przeczucie że to nie jest koniec.. Nie wiem z czego to wynika, z tego może że koniec był zbyt dziwny i zbyt gwałtowny, może z tego że uczucie które nas łączyło było bardzo silne i długo nie moglismy sobie oboje znim poradzic.. nie wiem.. Mimo iż tyle czasu minęło, wciąz czuje jakies napięcie, cos jakby niedokończonego między nami... co o tym myslicie..?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmm..ja
tez mam nadzieje ,ze to jednak nie jest koniec.....wczoraj nastapil defintywny koniec z mojej strony.On nie zareagowal...nie wiem dlaczego ale wydaje mi sie ze to jeszcze nie jest tak naprawde i ze on sie jeszcze odezwie................moze to Nasza podswiadomosc i nadzieja a moze poprostu intuicja ,ktora mnie przynajmniej rzadko zawodzi:) Zycze i Tobie i sobie powodzenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oreiro
o własnie.. może to tylko myslenie zyczeniowe, okrutne żarty naszego umysłu.. a może faktycznie intuicja..? po dniu można jeszcze mieć duża nadzieje ,ale po 3 miesiącach...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość evvela
Do hmm ja Bardzo logiczne, zrywasz z facetem a potem oczekujesz dalszego ciągu ?! Faceci takich gierek nie lubią....Niby, że co ma się zjawić na białym koniu z bukietem róż ?! Ukorzyć przed Tobą itd...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość już mam dość
natalia daj spokój :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmm..ja
ale to nie jest jeden dzien..to trwa juz dluuugo,tylko ze ja postanowilam to skonczyc tak definitywnie.On nie zareagowal w ogole....................poczekamy zobaczymy....................mysle ze kiedys sie jeszcze odezwie.a jesli tez bedzie ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oreiro
no własnie..co sprawia że jeszcze wbrew wszystkiemu ma sie pewnośc że bedzie jakić ciąg dalszy..? Prawda że to bardzo wyraźne uczucie..? mam je mimo upływającego czasu.. Po prostu cierpliwie czekam na telefon. Cos mi mówi że on nie może byc szczęśliwy, że odezwałby się ale póki co brakuje mu odwagi, ale że w końcu da rade.. przegryzie to, i da znac.. Hm, głupie..?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmm..ja
ja nie oczekuje!!!!!!!!!!1ja chcialam to zakonczyc i zakonczylam .to nie byla pochopna decyzja,tylko baaardzo przemyslana.Ale nie jestem do konca przekonana czy On zniknal z mojego zycia na amen......................zobaczymy.Nie bede na niego czekac na pewno:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmm..ja
nie wiem czy to jest takie glupie.....do tej pory mialam nadzieje ze jednak wszystko sie zmieni i bedzie miedzy nami ok.W koncu wzielam sprawy w swoje rece.Faceci nie lubia kiedy to kobieta stawia na swoim:P:P:Pi poprostu odchodzi.Zwlaszcza jesli robi sie to bez awantur ,pytan dlaczego,schiz itp. czas pokaze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oreiro
czyli jest między nami subtelna rózniaca; mimo że związek sie skończył, chcialabym żeby sie odezwał.. Nie mówie że znów chcialabym znim byc w związku, ale cos mi mówi że to po prostu nie mogło się tak skonczyc.. Mimo że to on w zasadzie zerwał, za dużo było żeby tak po protu zapomnieć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bo ciekawski ze mnie typ....
Oreiro - a czemu się rozstaliście, skoro nadal o nim myślisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upupupupupupupupupupupupupup

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oreiro
z rozsadku. Dużo młodszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A był
kawalerem czy miał już swój inwentarz?...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×