Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

tajfun

kinesiotaping

Polecane posty

Gość swinkowaaaaaaaa 24
chyba chodzi ci o kinezyterapie - czyli metode rehabilitcaji ruchem :) zalezy od schorzenia , ale glownie opiera sie to na wlasciwie dobranych cwiczeniach i ruchach wspomagajacych korekcje kregoslupa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taka nazwę dostałam od swojego lekarza, zalecił ćwiczenia co godzine jednak są one tak banalne że wątpię w ich skuteczność :( jak narazie nie mam innego wyjścia jak stosować sie do zaleceń ciekawa jestem czy komuś pomogło stosowanie metody Mc Kenziego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdegustowana.............
Chyba pomyliłaś działy:);)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość swinkowaaaaaaaa 24
systematyka i ciagle powtarzanie cwiczen pozwala na korekcje ( czesciowa jesli nie calkowita) kregoslupa, poza tym "wyucza" sie kregoslup nowego ulozenia, wierz mi napewno nie zaszkodzi, a bardzo czesto pomaga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wielkie dzięki za wyjaśnienia przy każdej wizycie lekarz przykleja mi kolorowe plastry podobno aby usprawniać pracę mięśni jestem dobrej myśli mam nadzieję że to pomoże:) pozdrawiam serdecznie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość swinkowaaaaaaaa 24
nie ma sprawy, pomoze zobaczysz, ja widzialam jak dzieki wlasnie kinezjoterapi ludzie po usunieciu operacyjnie jadra zoltawego ( czesci dysku) z kregow kregoslupa chodzili na drugi dzien , wiec wierz mi , te cwiczenia wydaja sie bezsensu,ale pomagaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam:) przypominam się :) rzeczywiście ćwiczenia pomagają jestem w wielkim szoku że parę prostych ruchów tak poprawia stan zdrowia pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Według mnie to nie jest metoda leczenia, a raczej przeciwdziałania dolegliwością, zwłaszcza tym związanym z bólem. Ale podsyłam dla zainteresowanych stronkę z informacjami na ten temat:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wojtasss
Pomaga ! Skoro sportowcy tego używają, to nie jakaś ściema. Chodzię na rehabilitacje do Profemedu w Krakowie i mój fizjoterapeuta założył mi takie plastry na kolano. Bez problemu można z nimi normalnie funkcjonować (myć się, spać itp) a komfort jest o wele lepszy, czuję stabilizację kolana przede wszystkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×