Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tak jedna mała

co mam robić - podejrzewać o zdradę??/

Polecane posty

Gość tak jedna mała

otóż jestem z chłopakiem od 7 miesięcy....ciągle mnie zapewnia o swoich uczuciach ponieważ jestem małym niedowiarkiem...miał kiedyś romans z męzatką i kontaktował się z nią gdy już był ze mną ale to były początki naszej znajomości...niewierze mu bo: gdy przychodziłam do niego zawsze były dwie szklanki (on mieszka sam więc nie powinny byc zuzyte w zlewozmywaku dwie) , często widze że zapala sobie kadzidełko i robi nastrój świecami - dal siebie samego ???nie wierze.....wczoraj spotakł się ze mna , ale widziałam ze mu się spieszyło, gdy otwierał schowek w samochodzie miał tam czyste majtki na przebranie- odpowiedział ze to mama mu uprała gdy ostatnio był u rodziców, kto z dorosłych ludzi daje brudne majtki matce do uprania ??/ poza tym dzisiaj gdy się widzieliśmy po pracy był ubrany w to samo co wczoraj na spotkaniu na którym mu się spieszyło- gdy u mnie na noc zostaje również do pracy idzie w tych samych ciuchach...Boze nie wiem czy jestem moze za bardzo podejrzliwa ale ja uważam że on wczoraj spał u jakiejś llaski- jest pedantem i nigdy na drugi dzień nie nsi tych samych ciuchów.....doradźcie moze za bardzo ubrawniał to wszytko ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak jedna mała
nikt nic nie napisze ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak jedna mała
no tak problem....juz mam dosyc tych swoich podejrzeń i pytań...wtedy on wie że mi na mnnim zależy...a on znów mówi że mnie kocha i etc.... chyba będę obojętne...dzisiaj słowem się nie odezwałam bo nie miałam ochpoty, zawuważył że jestm smutna, całował po rączkach....pih coś mi też.....obym się tylko psychicznie nie zadręczała bo to jest najgosze ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie w pokoju zawsze stoją 4 kubki po herbacie ;) Za każdym razem robię w nowym, może Twój facet też lubi nalewać do czystej szklanki, jeśli przez jakiś czas nie pił, a starrej mu się nie chciało zmywać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie tez leza nieraz 3 szkalnki czy wiecej w pokoju:) lubie sobie czasem swieczke zapachowa czy kazidelko zapalic...co w tym zlego? poprawia mi nastroj.....mysle, ze troche przesadzasz...masz zero zaufania do swego faceta, i doszukujesz sie przyczyn w byle czym, czyms co w ogole nie musi byc oznaka zdrady....mzoe masz za duzo czasu wolnego? zamiast o nim ciagle myslec zajmij sie soba...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak jedna mała
4 kubki to nie samo co dwa :)....ale dzięki za śmieszny post , rozbawiłam się :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak jedna mała
fakt nie ufam mu i w nic nie wierze absolutnie....nie wiem jak walczyć z tymi moimi podejrzliwościami i zazdrością :).....podejrzewam go we wszystkim ;(....ah trudno mi dac na luz...a on w pewnej chwili poczuje się osaczony...co nie zmienia faktu iż kontaktował się ze swoją kochanką i chciał sie z nia spotkać gdy już był ze mną ...po co ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×