Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

SZEFF

Tu jest naprawdę kijowo,tylko się pluc umiecie na ludzi...

Polecane posty

Co k.... nie tylko,wiem jacy jesteście,ale lepiej się nie wypowiem bo tu reżim, pewnie skalska z gorrącą tu modują i każdego niewygodnego wywalają,sraki głupie pindy jedne...😠 :O :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy Szef i Fermi to ta sama osoba?:DNo ale masz racje, ostatnio strasznie tu sraja, zwlaszcza ten juken, wszedzie go pelno:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja jestem mondra inaczej, Ty jestes glupi:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NIE!!!!!!!!!!!!! Ja to nie Fermi!!!!!!!!!!!! Ale koleś przynajmniej jest kumaty i za to respect:classic_cool: A wy srajcie dalej o duperelach i jarajcie się swoimi nędznymi komentami, i za to wielka laga wam w plery:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja juz nie sram, bo nie mam o czym:o Nudze sie tu strasznie, nic tu sie nie dzieje, nie ma rozzsadnych topikow dla takich mondrych inaczej jak ja i nie mam tu co robic:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nara bo nie ma z wami wogóle o czym gadać,intelekt większości na tym \"forum\" jest na poziomie kubła na śmieci:) innych niewiele większa,a ty pozdro może przydałaby ci się powtórka podstawówki, Romek by cię może czegoś wkońcu nauczył...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
odpierdol sie Pozdrowska odemnie, ostatnio tylko łazisz sie mondrzysz wszedzie, swietojebliwa w dupe jaban sie znalała:-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Racja;pozdro,skalska i te inne zdajcie wkońcu sprzęt i przestańcie obrzydzać ludziom życie,bo się kiedyś naprawdę zdziwicie😡 Aha,i nie próbujcie przypadkiem banować,bo i tak pewnie jedna z was jest adminem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wiesz, szantazowac mnie nikt nie bedzie - chca, niech szukaja, ja i tak bede pisac co zechce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wrescie zaczeła pisc z sensem:-O Pozdrowska ten pseudonakukowy styl cie tylko osmiesza:-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja laze? Kto lazi i caly dzien wypisuje wciaz te same bzdurne teksty bedace rzekomo podszywem stulecia, tudziez zajesbista pyskowka?:o"P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie stracilam, mam ciezki tydzien i wku..rwia mnie juz to forum, a wlaze tu z przyzwyczajenia i nie moge przestac, a tu taka lipa sie robi:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale sie nie wymadzrzam udajac megamózga w każdej sprawie, a jak coś ci sie niepodoba to przeczytaj ostatnie zdanie w opisie nika:-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A wiesz że ...
kto z kim przystaje ... :-D PS To nie forum dla ciebie tylko dla kobiet dziecinko, jak dorosniesz to zrozumiesz o co chodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to jest własnie problem tego forum, zejdzie sie towarzycho własnej adoracji i zbiora sie do kupy i se dupy liża nawzajem:-O nik nie tworzy czegoś nowego, tylko pierdolic smutki i móic ze kiedys było lepiej, terz trze stąd spierdlac. to wypierdlajacie a nie tak marudzicie jak 86 letnie babcie na przystanku:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mowi sie wymądrzam...ja sie nie wymądrzam w kazdej sprawie, tylko obiektywnie oceniam, ze w ostatnich tygodniach to forum schodzi na psy, a my razem z nim. Na przyklad promowanie takich typkow jak Fermi przez zachwycone nim fanki....kuu.rwa, co to ma byc w ogole:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zaraz wypierdalam, chwila. Wlasnie pisze o tym pierdoleniu w kolkach wzajemnej adoracji, juz tym rzygam. Ludzie tu przychodza czasem z faktycznym problemem, to sa olewani, bo wiekszosc osob przychodzi tu posrac o niczym i udawac jakies flirty, przyjaznie i chuj wie co. Rzygam juz tym i ciagle sobie mysle, gdzie sa Ci ludzie, co tworzyli to forum w przeszlosci. Mi sie juz tu zwyczajnie odechciewa pisac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to rzygaj albo zrób cos z tym!!! ja zauarzyłem ze kiedy mnie nie ma to jest zastuj, topiki nie maja wpisów, natomiast kiedy sie pojawie, cos sie rusza, ludzie sie obużaja, cos pisza na mniejszych topikch przy okazji bluzgjac mnie, ale jest ruch a nie wazelinarstwo, wiekszac byłych uczestików erotycznego siedzi na uczuciowym, i trzeba tu troche akcji żeby weszli tu na chwile i cos skrobneli, ja wybrałem taka droge, a wy???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moze i fajne ma prowokacje, jak sie czyta to poraz pierwszy. Jak widze poraz n-ty slowo spierdolina lub zwrot: obspermiony pysk lub pysk pelen spierdoliny, to zaczynam sie zastanawiac, ile jeszcze mozna z humorem podchodzic do goscia, ktory udaje, ze tym wlasnie kobiety sa dla niego - workiem na spierdoline. No sory, ale takie teskty, nawet jesli sa prowokacja nie powinny miec miejsca na forum. To promowanie szowinizmu, cynizmu i awersji do kobiet, niewazne ze pol zartem pol serio.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie czuje, zebym miala jakas misje do spelnienia, jak Ty juken, wali mnie to:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No juken też ma dziś nawet rację:classic_cool: Ja wam powiem tyle: zdajcie wkońcu sprzęt,albo piszcie coś konkretnego a nie tylko pierdzenie w kółko o niczym sensownym,kilka osób jak Fermi jest kumata,a inna to szkoda wgóle o nich pisac,bo tylko zacznie się jechanie z ich stron,które i tak mnie nie rusza... Aha,pozdro to nie żaden szantaż tylko uprzedzenie żebyś wkońcu kiedyś przejrzała na oczy bo ty czy skalska jesteście już stare dupska a rozum to wam się chyba skurczył na starość co nie?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to nie misja kozo tylko próba utrzmania ludziów na forum, bo po co mi forum na którym nikogo nie ma:-O to jest najlepsze dlanie miejsce, na uczuciuwym zasypiam czytajc topiki idealnych babek o tym jak zli sa faceci:-O moze daltego na swój sposób próbuje to jesze jakos ratowac przed upadkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak bym chciał poklasku na tym forum to bym sie zachowywał jak mmm , przedłużacz albo corehed, oni zgrywaja kochków 100lecia i spoko kolesi:-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sory Szefu, ale uwazasz, ze kumaty jest ktos, kto siedzi tu pol dnia i ubliza innym?:o Dziwny masz tok myslenia. Dla mnie kumatosc to mozliwosc porozmawiania o wszystkim, o spierdolinie, o stolcach, o grzybicy pochwy, o zaburzeniach psychicznytch, o polityce, o kurwicy, o pogodzie itd...o wszystkim, ale w sensownych proporcjach. Ty rozprawiasz tylko o kurwicy, ktora Cie ogarnia jakw chodzisz na to forum i czytasz np. mnie. To jest malo kumate.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi sie rozum nie skurczyl, nigdy nie byl a duzy:o A stara nie jestem, wez mnie nie dobijaj, bo znowu wpadne w stan depresyjny:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tak dla uwidocznienia sensu mojej pracy, dopóki nie było mnie na gronie to gronno tematyczne o kaffe wegetowało, a teraz wpisy jak sie ma!! kapujesz o co mi chodzi!!! potrzeby jest ktoś kto to rozrusza!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pozdro co ty k..... dajesz,długo nad tym myslałaś????????:D:D:D A z wami to sie k..... da pogadać,jak ty zaraz zaczynasz jechać po ludziach,w dodatku takimi tekstami,co już pies z kulawą noga miałby lepsze niż ty,po prostu ZDAJCIE SPRZĘT ze skalską,bujdą itp. a zrobicie wkońcu jakąś przyzwoitą rzecz,a i ja odpuszczam to nędzne \"forum\" bo tu tylko brud,smród i ubóstwo,a i tak wszyscy będą srać tak jak srali,ale ja już leję na to i na was tak samo...🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×